• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – XAU همچنان بالاست

تجزیه و تحلیل روزانه – XAU همچنان بالاست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - XAU همچنان بالاستEURGBP مقاومت را می شکند

نمودار EURGBP

پوند در حال مبارزه است زیرا جهش شاخص قیمت مصرف کننده در ماه فوریه می تواند بانک مرکزی اروپا را وادار به افزایش بیشتر نرخ بهره کند. یورو از پایین ترین سطح 0.8730 در سال جاری و جهش متعاقب آن بالای منطقه عرضه کلیدی در حدود 0.8840 بازگشت، فروشندگان را بر آن داشت تا موقعیت های خود را پوشش دهند و فشار نزولی را کاهش دهند. از آنجایی که RSI دوباره با منطقه اشباع خرید معاشقه می کند، گام بعدی این است که شاهد خریدهای بعدی حول حمایت تازه از 0.8810. نزدیک به بالا 0.8870 خریداران شتاب بیشتری را جذب می کند و رالی را تا سقف 0.8920 مارس افزایش می دهد.

تست های XAUUSD به اوج خود می رسد

نمودار XAUUSD

با جهش تقاضای پناهگاه امن در بحبوحه ادامه انقباض، طلا دوباره بازگشت. این فلز گرانبها در سطح روانشناختی سال 2000 به بالاترین سطح 11 ماهه رسید. در حالی که متقاطع MA صعودی نشان دهنده شتاب به سمت بالا است، سطح دوبل RSI در منطقه بیش از حد خرید نشان می دهد که گاوها می توانند از اتاق تنفسی استفاده کنند. در نمودار زمانی، 1935 مناقصه هایی را از طرفداران روند کوتاه مدت مشاهده کرد. پایین تر، 1874 بالاتر از SMA 20 روزه، دومین لایه حفاظتی برای گاوها خواهد بود. پاپ در بالا 2005 صعود ادامه خواهد داشت

SPX 500 عقب می افتد

نمودار US500

S&P 500 پس از اینکه فدرال رزرو گزینه های خود را برای افزایش های آینده با وجود نگرانی های سیستمی باز نگه داشت، با کاهش بسته شد. پس از تثبیت بازار و رسیدن به پایین ترین سطح در سطح 3820، یک سری کاهش های بالاتر به شاخص کمک کرد تا زیان های قبلی را جبران کند. با این حال، منطقه عرضه بین سطح روانی 4000 از فروش قبلی و 4010 معلوم شد که غلبه بر مانعی سخت برای ستاره تیرانداز است که نشان دهنده رد این موفقیت است. با بازگشت RSI به منطقه اشباع فروش 3870 یک پشتیبانی کلیدی برای حفظ اعتبار بازیابی اخیر است.

استراتژی خود را در مورد عملکرد طلا با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده