• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – XAU در حال تلاش برای شکستن است

تجزیه و تحلیل روزانه – XAU در حال تلاش برای شکستن است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - XAU در حال تلاش برای شکستن استAUDUSD در تلاش است تا به عقب برگردد

نمودار AUDUSD

دلار استرالیا پس از کاهش رشد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه چهارم متوقف شد. به نظر می رسد عمل قیمت پایه ای امن در 0.6650- به دست آورده است.0.6700 منطقه تقاضا در نزدیکی نوسان دسامبر. این منطقه اصلی برای گاوها برای مقابله و محافظت از روند صعودی در میان مدت است، زیرا یک شکست نزولی می تواند باعث معکوس شود. 0.6840 اولین مانع در نمودار ساعتی است و شکست آن فشار فروش را کاهش می دهد. در روند صعودی، 0.6930 سقفی است که باید قبل از تشکیل یک بهبود گسترده تر برداشته شود.

XAUUSD در حال آزمایش انعطاف‌پذیری است

نمودار XAUUSD

با افزایش سرعت دلار، طلا مقداری ضرر را جبران کرد. افزایش بیش از مقاومت فوری در سال 1827 برخی از فروشندگان را وادار کرد که سود ببرند و فشار نزولی را کاهش دهند. بالای گزاف گویی ترسو قبلی در 1845 مصادف با SMA 20 روزه است و انتظار می رود که خرس ها در این منطقه ازدحام کلیدی قدرت بفروشند. با این حال، یک شکست صعودی راه را برای یک رالی طولانی به سمت سال 1880 باز می کند، که در حال حاضر در کنار SMA 30 روزه قرار دارد. از سوی دیگر، 1823 اولین پشتیبانی است.

USOIL در حال بازگشت است

نمودار USOIL

نفت خام WTI با افزایش خوش‌بینانه PMI چین چشم‌انداز تقاضا را بهبود می‌بخشد. در نمودار روزانه، قیمت همچنان در محدوده 72.50 تا 82.20 معامله می شود. شکست بالای 77.50 باعث شد تا فروشندگان سفت شوند و زمینه را برای مرحله جدیدی از ریباند فراهم کنند. 79.00 به عنوان هدف بعدی حرکت ثابت حتی ممکن است کالا را به بالاترین سطح اخیر در 80.50 برساند. 76.10 پشتیبانی برای سنجش قدرت پیشنهادات بعدی در صورت عقب نشینی است و 75.00 سطح کلیدی برای دست نخورده نگه داشتن روند صعودی در کوتاه مدت است.

استراتژی خود را در مورد عملکرد طلا با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده