• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – WTI در حال تلاش برای استحکام است

تجزیه و تحلیل روزانه – WTI در حال تلاش برای استحکام است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - WTI در حال تلاش برای استحکام استNZDUSD در تلاش است تا به عقب برگردد

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

نمودار NZDUSD

دلار نیوزلند به دلیل افزایش ریسک پذیری در بازار افزایش یافت. کیوی از زمان صعود خود در اواخر آوریل، بیشتر دستاوردهای اخیر خود را پس گرفته است. وضعیت اشباع فروش RSI باعث شده است که برخی از خریداران اولیه، سودهای خود را تثبیت کنند و به سود خود پایان دهند. 0.6300 قبل از اینکه بتوانند به بهبودی پایدار امیدوار باشند. 0.6210 اولین سطح حفاظت در صورت نوسانات بیشتر است. منطقه جستجوی 0.6120-0.6160 برای معتبر نگه داشتن جهش در میان مدت مهم است.

USOIL پایداری را آزمایش می کند

نمودار USOIL

WTI پس از ابراز خوش بینی آژانس بین المللی انرژی در مورد تقاضا در نیمه دوم سال افزایش یافت. در حالی که یک متقاطع نزولی MA در نمودار روزانه حاکی از ادامه فشار فروش است، به نظر می رسد قیمت به پایین ترین سطح خود رسیده است 69.40 و نوسان قبلی را تست می کند 73.40. شکست صعودی باعث می شود که فروشندگان مقداری چیپ را از روی میز بردارند و فشار را کاهش دهند. سپس 76.00 زیر SMA 30 روزه یک مانع بزرگ است که باید قبل از تحقق بازیابی بر آن غلبه کرد. از جنبه نزولی، کف دو برابری روزانه در 66.00 حمایت حیاتی است.

100 بریتانیا در تلاش برای حمایت هستند

نمودار UK100

FTSE 100 پایین‌تر است زیرا گزارش‌های منفی شرکت‌های تولیدکننده تراشه‌های آبی احساسات را کاهش می‌دهند. این شاخص پس از رسیدن به مقاومت 7930 همچنان در حالت تصحیح قرار دارد. حرکت جانبی نشان دهنده تلاش گاوها برای مهار عقب نشینی و ناتوانی آنها در افزایش قیمت ها در اطراف مقاومت تبدیل شده به حمایت است. 7810 منافع فروش قوی را از فروشندگان جدید و خریداران به دام افتاده نشان می دهد. 7680 پشتیبان فعلی است و 7630 جایی است که گاوها خطی را در شن و ماسه می کشند زیرا یک شکست باعث فروش به سمت 7500 می شود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد WTI با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده