• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – WTI افزایش یافته است

تجزیه و تحلیل روزانه – WTI افزایش یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - WTI افزایش یافته استEURUSD به دنبال پشتیبانی است

رمضان پاورقی EN

تجزیه و تحلیل روزانه - WTI افزایش یافته است

دلار آمریکا ممکن است با رشد کندتر هزینه های مصرف کننده در ماه فوریه مبارزه کند. در نمودار روزانه، پس از تضمین قیمت پیشنهادی در منطقه جستجو در حدود 1.0500، متقاطع MA صعودی نشانه شتاب صعودی است. با نزدیک شدن به نمودار دقیق ساعتی، فشار خرید به صورت نزولی در زیر کاهش می یابد 1.0840 آن را به یک مقاومت جدید تبدیل کرد و انجام داد 1.0720 در طبقه بحرانی 20 روزه SMA. برای حفظ روند صعودی به پیشنهادات بعدی نیاز است. بازگشت بسته به بالای قله 1.0930 می تواند روند صعودی یورو را از سر بگیرد.

GBPJPY به مقاومت برخورد می کند

تجزیه و تحلیل روزانه - WTI افزایش یافته است

ین ژاپن از افزایش شاخص قیمت مصرف کننده در منطقه توکیو حمایت می شود. این جفت به نظر می رسد از شکست خود به بالای 163.20 سرمایه گذاری کند و به دنبال افزایش قیمت در سال جاری است. 166.00. شکست صعودی می‌تواند راه را برای افزایش تا سقف 169.00 دسامبر گذشته هموار کند. در همین حال، شرایط خرید بیش از حد RSI به عقب نشینی منجر شده است و خریداران تمایلی به تعقیب پیشنهادات بالا ندارند. 163.00 زیربنای شکست قبلی اولین پشتیبانی برای سنجش علاقه خرید است. 161.50 برای معتبر نگه داشتن بازپرداخت مهم است.

مقاومت کلیدی USOIL جهش می کند

تجزیه و تحلیل روزانه - WTI افزایش یافته است

پس از اعلام کاهش غیرمنتظره تولید اوپک پلاس به میزان 1.16 میلیون بشکه در روز، قیمت نفت خام WTI افزایش یافت. قیمت بالاتر از اوج مارس و مقاومت اصلی روزانه در 81.60 باز شد. این شکاف، خرس‌ها را تحت فشار زیادی قرار داد و باعث توقف ضررهای بیشتری شد و نوسانات را تشدید کرد. ژانویه در همه جا به اوج می رسد 82.20 مقاومت بعدی است و شکست آن فشار کوتاه را بیشتر می کند. همانطور که RSI به منطقه ای با بیش از حد خرید شلیک کرد، 75.50 اگر بازار شکاف را ببندد، نزدیکترین حمایت است.

استراتژی خود را در مورد چگونگی عملکرد یورو با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده