• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – USD در تلاش برای بازگشت است

تجزیه و تحلیل روزانه – USD در تلاش برای بازگشت است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - USD در تلاش برای بازگشت استEURUSD به افزایش خود ادامه می دهد

نمودار EURUSD

یورو از سوی PMI های خوش بینانه منطقه یورو حمایت می شود. در نمودار روزانه، بسته شدن بالاتر از اوج ماه مه گذشته است 1.0770 به تقویت فشار رو به بالا ادامه می دهد. اقدام قیمت تا کنون باعث تثبیت دستاوردهای بالاتر از مقاومت تبدیل شده به حمایت شده است و آن را به یک سطح حمایتی کلیدی برای ارز واحد در آینده تبدیل کرده است.

NFP 3 فوریه 2023

نگه داشتن بالاتر از آن تأیید می کند که با حمایت قبلی و سطح روانی، روند صعودی همچنان دست نخورده است 1.1000 به عنوان هدف بعدی با این حال، شکست آن جفت ارز را به 1.0660 در پایه رالی شکست در ژانویه خواهد فرستاد.

GBPUSD به مقاومت برخورد می کند

نمودار GBPUSD

پس از آن که PMI خدمات بریتانیا انقباضی بزرگتر از حد انتظار را نشان داد، پوند کاهش یافت. تلاش دوم در اوج دسامبر 1.2450 نتوانست سقف را بالا ببرد. واگرایی نزولی در RSI نشان‌دهنده تاخیر در حرکت صعودی است و شکست زیر 1.2320 باعث ایجاد شکاف در رالی شد و نشان می‌دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است. اینکه آیا این یک اصلاح خواهد بود یا یک معکوس، به شدت فروش بستگی دارد. 1.2260 اولین حمایت است و 1.2160 بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه دومین لایه دفاع گاو نر است.

XAUUSD از پشتیبانی خارج می شود

نمودار XAUUSD

طلا پس از افزایش ارزش دلار آمریکا در بحبوحه افزایش بازده اوراق قرضه کاهش یافت. در نمودار روزانه، قیمت از آوریل گذشته در حدود سال 1930 که تا سال 1995 ادامه دارد، منطقه فروش را دنبال می کند. این یک خط صعودی بزرگ است زیرا طلا زیان های کاهش شش ماهه خود را جبران می کند. با وجود حرکت نوسان قیمت، جهت کلی به سمت بالا منحرف شده است. این به این معنی است که پیروان روند احتمالاً هر عقب نشینی را فرصتی برای طولانی شدن می بینند. 1915 نزدیکترین پشتیبانی است و در بالا بسته می شود 1950 درهای سال 1975 را باز خواهد کرد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده