• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – USD در انتظار کاتالیزور است

تجزیه و تحلیل روزانه – USD در انتظار کاتالیزور است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - USD در انتظار کاتالیزور استیورو دلار در حال افزایش است

نمودار EURUSD

در حالی که بازار برای افزایش ۲۵ واحدی نرخ بهره توسط فدرال رزرو آماده می شود، دلار آمریکا با مشکل مواجه می شود. افزایش بالاتر از نقطه انحلال هفته گذشته در 1.0760 یک سیگنال صعودی قوی ارسال می کند و فروشندگان را وادار می کند که شرط های خود را پوشش دهند. از آنجایی که RSI به منطقه ای که بیش از حد خرید شده است صعود کرده است، گاوها ممکن است عقب نشینی را فرصتی برای شرط بندی بر روی تخفیف بدانند. 1.0700 در پایه ضربه به عنوان اولین تکیه گاه. نزدیک بالاتر از اوج فوریه از 1.0800 روند صعودی را تقویت می کند و دری را برای گسترش منطقه عرضه در حدود 1.0900 باز می کند.

USDCAD برگشت

نمودار USDCAD

دلار کانادا کاهش یافت زیرا CPI ماهانه فوریه انتظارات را از دست داد. پس از بالا بردن قیمت پیشنهادی در حدود 1.3700 در دسامبر، دلار آمریکا در جستجوی پیشنهادات کاهش یافت. احساسات کلی از دیدگاه نمودار روزانه صعودی باقی می ماند. منطقه جستجو در بالا 1.3600 بالای SMA 30 روزه دوباره توجه خریداران را به خود جلب کرد. یک جهش موفق، دلار را در صدر نگه می دارد. 1.3810 درست زیر بالاترین سطح اخیر (1.3860) یک مانع کلیدی است و شکست آن باعث افزایش سود به سمت 1.4000 خواهد شد.

100 تلاش ریباند انگلستان

نمودار UK100

با تغییر موقعیت سرمایه گذاران قبل از تصمیم فدرال رزرو، سهام دوباره به حالت اول برگشته است. جهش بالای 7500 روز جمعه گذشته، فشار بر FTSE 100 را کاهش داده است، اما طرف خریداران هنوز از بین نرفته است. 7630 از جهش محو شده قبلی، مقاومت کلیدی است که در آن خریداران و فروشندگان جدید می توانند پیشنهادات را کاهش دهند. با این حال، یک شکست صعودی نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت صعود است و پس از آن یک بهبود قابل توجه بالای 7740 در نزدیکی 20-SMA می تواند شکل بگیرد. 7420 در صورت نوسانات بیشتر، پشتیبانی تازه است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده