• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – USD به دنبال پشتیبانی است

تجزیه و تحلیل روزانه – USD به دنبال پشتیبانی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - USD به دنبال پشتیبانی استGBPUSD پایین می آید

رمضان پاورقی EN

تجزیه و تحلیل روزانه - USD به دنبال پشتیبانی است

استرلینگ بتای بالا با کاهش نگرانی ها در مورد آشفتگی بخش بانکی اینچ بالاتر می رود. شکست بالاتر از بالاترین سطح اخیر 1.2330 تأیید می کند که طرف خریدار همچنان کنترل جهت را حفظ کرده است. این جفت به بالای دوتایی پیشرفت می کند 1.2440 در نمودار روزانه که در آن مقاومت شرکت از هر دو سود گرفتن و فروش جدید قابل انتظار است. سقوط به سمت صعودی به تثبیت بیش از سه ماه پایان می دهد و روند صعودی را از سر می گیرد. 1.2280 اولین تکیه گاه و دو کف نزدیک به طبقه اصلی 1.2200 است.

تست پشتیبانی از NZDUSD

تجزیه و تحلیل روزانه - USD به دنبال پشتیبانی است

دلار نیوزیلند در حالی که تمایلات ریسک‌پذیری تلاش می‌کند راه خود را باز کند، سودها را تثبیت می‌کند. پس از اینکه کیوی در 0.6090 به پایین رسید، یک سری از پایین ترین سطح ها نشان دهنده فشار خرید قوی بود. 0.6180 حمایت جدیدی برای عبور از SMA در نمودار روزانه است، نشانه ای از این که احساسات ممکن است در میان مدت صعودی شود. یک جهش موفق باید افزایش یابد 0.6250 ابتدا، سپس نوسان اوج اخیر 0.6290 برای جذب خریداران و آغاز یک صعود غیرقابل توقف به مقاومت روزانه در 0.6370.

USOIL برای تست مقاومت کلیدی

تجزیه و تحلیل روزانه - USD به دنبال پشتیبانی است

نفت خام WTI با افزایش غافلگیرکننده موجودی انبارهای ایالات متحده حمایت می شود. بالاترین قیمت جدید بالای 71.50 فروشندگان بیشتری را بر آن داشت تا موقعیت های خود را پوشش دهند و قیمت را حتی بالاتر برد. 76.00 از فروش اواسط ماه مارس مقاومت مهمی است که در آن می توان سود کوتاه مجدد را انتظار داشت. شکست در رسیدن به بالاتر، روند نزولی را از دیدگاه نمودار روزانه دست نخورده نگه می دارد. 72.30 اگر قیمت شروع به کاهش کند، اولین حمایت است. سطح روانی 70.00 در پایه رالی شکست فعلی یک طبقه کلیدی است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده