• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – USD برخی از ضررها را بازیابی می کند

تجزیه و تحلیل روزانه – USD برخی از ضررها را بازیابی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - USD برخی از ضررها را بازیابی می کندAUDUSD به دنبال پشتیبانی است

پاورقی وبلاگ برنامه تلفن همراه EN

نمودار AUDUSD

دلار استرالیا پس از دقایقی از نشست RBA که سیاست آن به اندازه کافی محدودکننده تشخیص داده شد، عقب نشینی کرد. سقف دوگانه تازه تشکیل شده در 0.6900 نشانه ای از شور و شوق پس از رالی هفته گذشته است. ترکیبی از سود گرفتن و فروش تازه باعث کاهش قیمت در جستجوی پشتیبانی جدید شد. 0.6770 اولین سطحی است که می بینیم آیا خریداران دوباره شروع به انباشته شدن می کنند یا خیر. در زیر، 0.6680 پشتیبانی کلیدی برای حفظ سوگیری بازیابی است. پشت را از بالا ببندید 0.6900 رالی را از سطح روانی 0.7000 فراتر خواهد برد.

NZDUSD سودها را تثبیت می کند

نمودار NZDUSD

دلار نیوزیلند با کاهش تورم در سه ماهه دوم کاهش یافت. شکست بالای منطقه عرضه کلیدی 0.6380 که توسط اوج های آوریل و مه تشکیل شده است، حرکت صعودی قوی را نشان می دهد، که فروشندگان را مجبور می کند شرط های خود را پوشش دهند و به طور بالقوه دری را برای بهبود میان مدت پایدار باز می کند. با نشستن گرد و غبار، قیمت سود خود را با مقاومت قبلی تثبیت می کند 0.6240 به عنوان نزدیکترین پشتیبانی شرایط فروش بیش از حد RSI ممکن است علاقه خرید را جلب کند 0.6340 اولین مانعی است که باید بر آن غلبه کرد.

USDCAD در حال آزمایش مقاومت است

نمودار USDCAD

دلار کانادا با کاهش تورم در ماه ژوئن به کمترین میزان در 27 ماه گذشته، دچار مشکل شد. پس از اینکه رالی دلار در اوایل ماه جاری نتوانست برگزار شود، احساسات همچنان محتاطانه است. مقاومت فوری از 1.3230 مصادف با SMA 30 روزه است و آن را به سقف قیمتی مهمی تبدیل می کند، اگرچه شکست قبلی برخی احساسات صعودی را نشان داد. تایید باید به شکل شکست قاطع باشد که فشار را کاهش می دهد و حمایت تبدیل شده به مقاومت در 1.3300 را نشان می دهد. 1.3090 یک طبقه حیاتی برای جلوگیری از فروش بیشتر است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده