• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – USD بالا نگه داشته می شود

تجزیه و تحلیل روزانه – USD بالا نگه داشته می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - USD بالا نگه داشته می شودEURUSD در حال آزمایش یک طبقه بحرانی است

نمودار EURUSD

یورو به دلیل ضعیف‌تر از حد انتظار تولید ناخالص داخلی منطقه یورو در سه ماهه چهارم کاهش بیشتری یافت. در نمودار روزانه، این جفت ارز تحت فشار SMA 30 روزه (1.0700) قرار داشت. انحلال بعدی زیر 1.0630 و سپس 1.0550، بازگشت از اواخر فوریه را باطل کرد. این جفت در حال حرکت به سمت پایین ترین سطح و حمایت روزانه در سال جاری است 1.0480. شکستن زیر این آستانه بحرانی می‌تواند باعث بازگشت نزولی در هفته‌های آینده شود. در حالی که RSI در منطقه خنثی بهبود می یابد، پوشش کوتاه می تواند یورو را به اولین مقاومت در آن برساند 1.0590.

USDCAD در حال افزایش است

نمودار USDCAD

دلار کانادا پس از اینکه بانک مرکزی کانادا نرخ بهره را بدون تغییر گذاشت، کاهش یافت. شکست متقاعد کننده بالاتر از بالاترین رقم دسامبر (1.3700) نشان دهنده پایان تثبیت پرچم در نمودار روزانه است و اکثر خریداران را از خواب زمستانی خارج می کند. ادامه روند صعودی، دلار را به بالاترین سطح پنج ماهه خود یعنی 1.3980 می رساند. 1.3850 به عنوان مقاومت فوری در نمودار زمانی، 1.3740 نزدیکترین حمایت است و 1.3630 در پایه افزایش جریان یک سطح کلیدی برای حفظ حرکت است.

XAUUSD پشتيباني اصلي را در دست دارد

نمودار XAUUSD

در حالی که شاخص دلار پس از شهادت تندرو پاول به بالاترین حد خود در سه ماه اخیر رسید، طلا با مشکل مواجه شد. این فلز گرانبها تمام دستاوردهای جهش خود در اوایل این ماه را رها کرد و گاوها را در حالت تدافعی قرار داد. همانطور که قیمت تجدید نظر در پایین در 1807، شرایط فروش بیش از حد RSI شکارچیان را به خود جلب کرد. اما خریداران قبل از اینکه بتوانند روند را تغییر دهند، موانع متعددی برای غلبه بر آنها دارند. 1833 اولین مقاومت است و فشار فروش ممکن است تا 1845 افزایش یابد. در صورت شکست نزولی، 1785 بعدی خواهد بود.

استراتژی خود را در مورد چگونگی عملکرد دلار با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده