تجزیه و تحلیل روزانه – USD ادامه دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - USD ادامه دارد


تحلیل روزانه

NZDUSD یک طبقه اصلی را آزمایش می کند

نمودار NZDUSD

دلار نیوزیلند در حالی کاهش یافت که RBNZ همچنان انتظار دارد کشور به سمت رکود سقوط کند. این جفت به دنبال تثبیت بالاتر از نوسان در ژانویه است 0.6190. شکست در زیر این طبقه بحرانی دریچه ای را برای اصلاح عمیق تر به سمت 0.6000 باز می کند. وضعیت فروش بیش از حد RSI، شکارچیان معامله را به منطقه جستجو جذب کرد، در حالی که فروشندگان مقداری تراشه از میز برداشتند. 0.6280 اولین مانعی است که قبل از شروع ریباند باید بر آن غلبه کرد. سپس 0.6390 یک مقاومت کلیدی است که باید پاک شود تا بازیابی گسترده‌تری ایجاد شود.

XAUUSD در حال مبارزه برای مناقصه است

نمودار XAUUSD

با افزایش ارزش دلار آمریکا پس از دقایقی نسبتاً جنگ طلبانه از FOMC، شمش سقوط کرد. این فلز گرانبها به دلیل شتاب نزولی در کوتاه مدت به آسیاب خود ادامه می دهد. ریباندهای ترسو تا کنون با فشار فروش قوی مواجه شده است. 1845 مقاومت فوری است و انتظار می‌رود که خرس‌ها قدرت خود را به فروش برسانند زیرا احساسات به سمت نزول منحرف می‌شوند. این امر فضای کمی برای مانور گاوها باقی می گذارد. در زیر مکث کنید 1818 طلا را از دسامبر گذشته به سطح روانی 1800 در منطقه تثبیت خواهد فرستاد.

USOIL کاهش می یابد

نمودار USOIL

نفت خام WTI کاهش یافت زیرا ادامه افزایش قیمت جهانی بر دورنمای رشد و تقاضا تأثیر گذاشت. جهش اخیر از 75.50 نتوانست مقاومت را در سطح 77.60 تبدیل کند و شکست به زیر مبدأ خود به معنای پایین آمدن مسیر کمترین مقاومت است. 76.00 پس از شکست یک دور دیگر از فروش 75.00، مقاومت جدید است. این ماه پایین ترین ماه است 72.30 سطح بعدی است تا ببینیم آیا علاقه خرید معناداری پدیدار خواهد شد یا خیر. اگر این اتفاق نیفتد، ممکن است کالا در میان مدت با کاهش روبه‌رو شود.

The post تجزیه و تحلیل روزانه – دلار همچنان در حال افزایش است اولین بار در وبلاگ تجارت فارکس Orbex ظاهر شد.