• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – NZD در حال سقوط است

تجزیه و تحلیل روزانه – NZD در حال سقوط است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - NZD در حال سقوط استNZDUSD پشتیبانی بحرانی را می شکند

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

نمودار NZDUSD

دلار نیوزلند پس از پایان افزایش نرخ بهره توسط RBNZ کاهش یافت. شکست در زیر منطقه جستجو در حدود 0.6200 نشانه انحلال بود و رالی دو ماه گذشته را باطل کرد. بسته شدن به زیر پایین دو برابر در حدود 0.6100 در نمودار روزانه سپس تأیید می کند که خرس ها کنترل را به دست گرفته اند و سطح روانی را افزایش می دهد. 0.6000 توقف بعدی وضعیت اشباع فروش RSI ممکن است باعث بهبود محدود شود، اما فشار فروش قوی را می توان در منطقه جستجوی سابق در نزدیکی انتظار داشت. 0.6140.

GBPUSD برای مناقصه تلاش می کند

نمودار GBPUSD

پس از اینکه PMI خدمات بریتانیا در ماه می انتظارات را از دست داد، پوند کاهش یافت. شکست زیر اولین حمایت روزانه 1.2450 به طور فزاینده ای طرف خریدار را در حالت تدافعی قرار می دهد. پس از آن، شکستن به زیر 1.2350 در انتهای پایین ادغام قبلی و یک منطقه جستجوی کلیدی در نمودار روزانه، خریداران بیشتری را مجبور به خروج می‌کند و نوسان‌ها را تحریک می‌کند، و دری را برای بازگشت به بازار باز می‌کند. 1.2280 سپس 1.2200. در جهت بالا، 1.2460 اولین مانعی است که برای تثبیت قیمت قبل از تحقق بهبودی باید برطرف شود.

UKOIL برای تست مقاومت کلید

نمودار UKOIL

نفت خام برنت به شایعات مبنی بر اینکه اوپک پلاس ممکن است کاهش بیشتر تولید را در نظر بگیرد، افزایش یافت. گاوها به دنبال حفظ اعتبار رالی از اواخر مارس هستند، پس از اینکه به نظر می رسد قیمت یک نقطه حمایتی بالاتر از 71.50 را تضمین کرده است. 76.70 به عنوان نزدیکترین پشتیبانی بسته شدن بالاتر از 77.50 نشان می دهد که جهش در حال افزایش است و به سمت اولین آزمایش اصلی خود در 79.50. ترکیبی از سودآوری و فروش تازه را می توان انتظار داشت زیرا جو بازار در بهترین حالت محتاطانه باقی می ماند، اما شکست صعودی می تواند راه را برای افزایش طولانی مدت هموار کند.

باز کردن یک حساب زنده

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد NZD با Orbex آزمایش کنید