• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – GBP شاهد عقب نشینی است

تجزیه و تحلیل روزانه – GBP شاهد عقب نشینی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - GBP شاهد عقب نشینی استGBPUSD به دنبال پشتیبانی است

پاورقی وبلاگ برنامه تلفن همراه EN

نمودار GBPUSD

پس از اینکه رشد قیمت مصرف کننده بریتانیا در ماه ژوئن کاهش قابل توجهی را نشان داد، پوند کاهش یافت. یک برش تمیز زیر اولین ساپورت و تعداد دور 1.3000 نشان می دهد که خریداران کوتاه مدت میزان قرار گرفتن در معرض خود را کاهش داده اند و آن را به سطح مقاومت تبدیل کرده اند. با این حال، احساسات میان مدت صعودی باقی می ماند و گاوها ممکن است عقب نشینی فعلی را یک فرصت ببینند. همانطور که RSI در منطقه اشباع فروش فرو می رود، تلاقی نوسان روزانه قبلی و SMA 20 روزه در 1.2850 سطحی است برای دیدن اینکه آیا خریداران دوباره ظاهر می شوند یا خیر.

USOIL سود را تجمیع می کند

نمودار USOIL

قیمت نفت خام WTI با افزایش خوش بینانه بازار نسبت به کاهش تورم افزایش یافت. در نمودار روزانه، حرکت بالاتر از منطقه عرضه کلیدی 74.50 یک سیگنال بهبود قوی است که احساسات بازار را به سمت صعودی تغییر می دهد. این رالی توسط فروشندگانی که به دنبال خریداران پوششی و حرکتی بودند که از فرصت جهش استفاده کردند، تقویت شد. 74.00 پشتیبانی تازه است و 77.30 اوج اخیری است که به گاوها فضای تنفسی می دهد و وقفه بالاتر از این سطح رالی را به سمت سطح روانی 80.00 گسترش می دهد.

SPX 500 خط روند صعودی را شکست

نمودار US500

S&P 500 با این امید که فدرال رزرو به زودی افزایش نرخ بهره را متوقف کند، پیشرفت کرد. این رالی پس از شکست بالاتر از بالاترین سطح روزانه قبلی یعنی 4455 شتاب گرفت و یک خط روند صعودی با زاویه تند نشان دهنده فشار صعودی قوی است. از منظر نمودار روزانه، شاخص در مسیر رسیدن به بالاترین حد خود در مارس 2022 یعنی 4640 قرار دارد. 4600 به عنوان یک مقاومت میانی اگر خریداران روزانه شروع به کسب سود کنند، شرایط اضافه خرید مکرر RSI ممکن است به طور موقت فشار صعودی را محدود کند. 4515 اگر این اتفاق بیفتد نزدیکترین پشتیبانی است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد GBPUSD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده