• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – GBP روند صعودی را از سر می گیرد

تجزیه و تحلیل روزانه – GBP روند صعودی را از سر می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - GBP روند صعودی را از سر می گیردGBPUSD در حال شکستن مقاومت عمده است

رمضان پاورقی EN

نمودار GBPUSD

زمانی که اقتصاددان ارشد BoE به افزایش بیشتر نرخ بهره اشاره کرد، پوند جهش کرد. صعود به بالای دو برابر در 1.2430 از اوج های دسامبر و ژانویه در نمودار روزانه، فروشندگان را مجبور به پوشش دادن کرد و نوسانات را بیشتر افزایش داد. این شکست 4 ماهه تثبیت همراه با انقباض کوتاه مدت خرس‌های میان مدت می‌تواند دری را برای بهبود پایدار باز کند. این جفت به بالاترین حد خود در 11 ماه گذشته در حرکت است 1.2660 اگرچه شرایط خرید بیش از حد RSI ممکن است عقب نشینی محدود را تضمین کند. 1.2400 در پایه موج اولین تکیه گاه قرار دارد.

AUDUSD بالاتر می رود

نمودار AUDUSD

دلار استرالیا افزایش یافت زیرا توقف RBA در افزایش نرخ بهره اعتماد را در مورد تحولات اخیر جهانی تقویت کرد. جهش بالاتر از مقاومت روزانه در 0.6770 ممکن است استرالیا را در برابر همتای آمریکایی خود در مسیر بازگشت قرار دهد. همانطور که RSI در منطقه خنثی سقوط می کند، می توان در منطقه تقاضای تجدید شده حمایت را انتظار داشت 0.6700-0.6720. رالی از بالا 0.6790 می تواند خریداران را جذب کند و جفت را به سمت 0.6900 سوق دهد. از سوی دیگر، شکست نزولی خوش بینی را کاهش می دهد و منجر به تست کف مهم در 0.6650 می شود.

GER 40 سود را ادغام می کند

نمودار DE40

با نشان دادن نشانه‌هایی از سرد شدن بازار کار ایالات متحده، سهام جهانی دوباره بازگشت. شکست Dax 40 بالاتر از بالاترین سطح امسال در 15700 نشان می دهد که گاوها کنترل قیمت را دوباره به دست گرفته اند. برچسب روانشناختی از 16000 در مرحله بعدی قرار دارد و پس از آن، بالاترین سطح تاریخ در 16300 در محدوده ای قرار می گیرد که شکستن نشان دهنده ادامه روند صعودی خواهد بود. در همین حال، وضعیت مکرر بیش از حد خرید RSI ممکن است روند صعودی را کاهش دهد. 15550 این اولین سطحی است که در صورت اصلاح، انتظار خرید را دارد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد GBP با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده