• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – GBP در حال حرکت به عقب است

تجزیه و تحلیل روزانه – GBP در حال حرکت به عقب است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - GBP در حال حرکت به عقب استGBPUSD از طبقه اصلی دفاع می کند

نمودار GBPUSD

پوند در ماه فوریه در PMI خدمات خوش‌بینانه بالاتر رفت. در نمودار روزانه، این جفت همچنان به دنبال حفظ بالاتر از پایین ترین سطح ژانویه 1.1840 است که سطحی حیاتی برای حمایت از قیمت در میان مدت است. شکست نزولی می تواند باعث فروش به سمت 1.1600 شود. پایین سه گانه در 1.1920 نشان می دهد که گاوها همچنان مشتاق دفاع از این منطقه تقاضای کلیدی هستند و جهش بالای 1.2040 نشانه دلگرمی است. تجمع بیش از دو بالا در 1.2140 راه را برای بهبودی گسترده تر هموار خواهد کرد.

XAGUSD در تلاش است تا به عقب برگردد

نمودار XAGUSD

با عقب نشینی دلار آمریکا در سراسر صفحه، نقره راه خود را در حال بازگشت است. شکستن سطح حمایت روزانه 20.60 از نوامبر گذشته می تواند فشار نزولی بر فلز گرانبها را حفظ کند. اگرچه شرایط فروش بیش از حد RSI در نمودار روزانه می تواند یک جهش کوتاه را توجیه کند زیرا برخی از فروشندگان تراشه های خود را از جدول خارج می کنند. 20.80 است حمایت جدید و حمایت تبدیل به مقاومت در ساعت 9.40 شب اولین مانع است سپس 21.90 نزدیک به SMA 30 روزه می تواند سطح سختی برای شکستن باشد زیرا احساسات منفی می تواند فروشندگان را وادار به دو برابر شدن کند.

GER 40 مقاومت را می شکند

نمودار DE40

با کاهش بازدهی خزانه داری ایالات متحده در میان بهبود احساسات ریسک، سهام افزایش یافت. علیرغم مسیر پرنوسان اخیر خود، Dax 40 از دیدگاه نمودار روزانه صعودی باقی می ماند. محدوده بالایی (15200) ادغام اواخر ژانویه توانست چندین بار عقب نشینی را در بر داشته باشد که نشان دهنده علاقه شدید صعودی است. شکست بالای 15600 بقیه خرس‌ها را از جای خود خارج می‌کند و می‌تواند در را برای یک رالی پایدار بالای سقف در 15650. 15450 نزدیکترین پشتیبانی است زیرا RSI به منطقه ای که بیش از حد خرید شده است، شلیک می شود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد GBP با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده