• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – GBP به مبارزه ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل روزانه – GBP به مبارزه ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - GBP به مبارزه ادامه می دهدGBPUSD در حال آزمایش پشتیبانی کلیدی است

نمودار GBPUSD

پوند پس از اینکه شاخص بهای مصرف کننده در ژانویه کمتر از حد انتظار شد، کاهش یافت. در نمودار روزانه، این جفت همچنان در محدوده ای بین پایین ترین قیمت ژانویه (1.1850) و بالاتر (1.2450) قرار دارد. برای معامله گران روزانه، یک ستاره در حال سقوط در منطقه عرضه (1.2260) از یک جهش محو شده نشان دهنده منافع فروش قوی است. پایین نوسان قبلی 1.1960 یک سطح کلیدی برای معتبر نگه داشتن جهش است. شکست نزولی می تواند باعث فروش دایره ای دیگر به کف بحرانی در 1.1850 شود. با بازگشت RSI به قلمرو بی طرف، 1.2070 اولین مقاومت است

USDCHF در حال تلاش برای بازیابی است

نمودار USDCHF

دلار آمریکا بر اساس داده‌های خرده‌فروشی جامد در ژانویه افزایش یافت. فشار فروش پس از شکست آزمایشی جفت به بالای 0.9290 در هفته گذشته کاهش یافت. بهبود بعدی، قیمت‌ها را در مقاومت قبلی نزدیک به 0.9150 یافت و طرف خرید را در بازی نگه داشت. 0.9210 نزدیکترین پشتیبانی است منطقه عرضه در اطراف 0.9290 آخرین سنگر فروشندگان است و شکست شتاب خرید را جذب می کند و در را به سمت بالاترین رقم ژانویه 0.9400 باز می کند، که یک قدم به یک بازگشت صعودی میان مدت نزدیک تر است.

USOIL به مقاومت ضربه می زند

نمودار USOIL

نفت خام WTI پس از افزایش شدید ذخایر آمریکا با مشکل مواجه شد. اقدام قیمت پس از فروش در اواخر ژانویه همچنان در حالت بازیابی است. آسیاب متلاطم در منطقه عرضه در اطراف 80.50 و عقب نشینی یادآوری می کند که احساسات بازار همچنان محتاط است. 76.50 اولین حمایت و 72.30 آخرین خط دفاع برای گاوها است. بسته شدن بالاتر از مقاومت ذکر شده، قیمت را به سقف اصلی 82.20 می رساند که جهش های چندگانه کالا را محدود می کند. شکست صعودی منادی یک بازگشت صعودی خواهد بود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد GBP با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده