• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – GBP به دنبال پشتیبانی است

تجزیه و تحلیل روزانه – GBP به دنبال پشتیبانی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - GBP به دنبال پشتیبانی استپروب های پشتیبانی GBPUSD

تجزیه و تحلیل روزانه - GBP به دنبال پشتیبانی است

پس از آنکه خرده فروشی خرده فروشی در ژوئن پیش بینی ها را شکست داد، کیبل در تلاش برای تثبیت است. شکست به زیر 1.2900 گاوها را در حالت تدافعی قرار داد. در نمودار روزانه، پوند همچنان در یک روند صعودی است، به این معنی که اصلاح همچنان به دنبال حمایت است. 1.2800 بالاتر از SMA 30 روزه ایستگاه بعدی است تا ببینیم آیا خریداران بازخواهند گشت یا خیر. در غیر این صورت، 1.2690 یک کف بحرانی خواهد بود. واگرایی صعودی RSI یک نشانه دلگرم کننده است که نشان می دهد فروش مقداری شتاب را از دست داده است. 1.2960 اولین مانعی است که برای از بین بردن مقداری فشار از بین می رود.

USDCAD در حال تلاش برای بازگشت است

پاورقی وبلاگ برنامه تلفن همراه EN

تجزیه و تحلیل روزانه - GBP به دنبال پشتیبانی است

دلار کانادا پس از آمارهای خرده فروشی ضعیف در ماه مه تحت فشار قرار گرفت. پس از یک رالی آزمایشی بالای 1.3230، یک جهش از منطقه جستجو 1.3120 نشانه این است که خریداران سعی می کنند سودهای اخیر خود را حفظ کنند. آزمون مجدد و نقض مانع اصلی از 1.3230 که مصادف با SMA 20 روزه است، فروشندگان باقیمانده را رها می کند و رالی را تا 1.3300 افزایش می دهد، که به طور بالقوه در را به روی بهبودی گسترده تر باز می کند. شکست زیر حمایت کلید ذکر شده، جهش را باطل می کند و جفت را به سمت 1.3000 می فرستد.

GER 40 سود را ادغام می کند

تجزیه و تحلیل روزانه - GBP به دنبال پشتیبانی است

Dax 40 در تلاش است تا به دستاوردهای اخیری که توسط بخش فناوری ضعیف کشیده شده است، ادامه دهد. نزدیک شدن به بالاتر از نوسان قبلی 16200 ممکن است شاخص را به مسیر خود بازگرداند. این نشان می دهد که خلق و خوی عمومی علیرغم عقب نشینی موقت، خوش بین بوده است. 16300 درست زیر اوج ژوئن 16420 می تواند آخرین سطح مقاومت باشد و یک شکست صعودی راه را برای یک بالاترین رکورد جدید هموار می کند. از سوی دیگر، 15990 در انتهای پایین ادغام اخیر یک پشتیبان کلیدی برای حفظ شتاب بهبود است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد GBP با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده