• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – Dax در تلاش است تا به عقب برگردد

تجزیه و تحلیل روزانه – Dax در تلاش است تا به عقب برگردد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - Dax در تلاش است تا به عقب برگرددپشتیبانی از آزمون USDCAD

نمودار USDCAD

دلار کانادا با فروش خرده‌فروشی خوش‌بینانه ژانویه افزایش یافت. در نمودار روزانه، روند صعودی دست نخورده باقی می‌ماند، با عقب‌نشینی دو هفته‌ای که خرید قابل قبولی را بالای 1.3630 در محل تلاقی SMA 20 روزه و پایه رالی شکست مارس ارائه می‌کند. جهش به بالای 1.3740 فروشندگان را مجبور به پوشش دادن کرد که باعث نوسانات در روند شد. نزدیک به بالا 1.3810 روند صعودی بالاتر از اوج اکتبر 1.3970 را از سر خواهد گرفت. با بازگشت RSI به قلمرو بی طرف، 1.3710 نزدیکترین سطح برای انتظار افزایش مجدد است.

EURGBP به دنبال پشتیبانی است

نمودار EURGBP

با کاهش ارزش سهام بانک های اروپایی که بر احساسات تاثیر گذاشت، یورو کاهش یافت. سقوط به زیر سطح حمایت اول در 0.8810 باعث کاهش حرکت شد. 0.8770 سطح بعدی است تا ببینیم آیا خریداران می‌توانند آخرین جهش را معتبر نگه دارند یا اگر جفت کف بحرانی را در 0.8730 بازبینی کند، با دیوار روبرو خواهند شد. شکست آن زمینه را برای بازگشت نزولی در میان مدت فراهم می کند. شرایط فروش بیش از حد RSI برخی از شکارچیان معامله را به خود جلب کرد و در بالاترین سطح قرار گرفت 0.8860 در را به بالاترین سطح این ماه یعنی 0.8920 باز خواهد کرد.

GER 40 در حال افزایش است

نمودار DE40

Dax 40 با تلاش بانک‌های مرکزی برای کاهش ترس از بحران نقدینگی، زیان‌ها را کاهش داد. گاوهای نر در حرکت فراتر از منطقه ازدحام ایجاد شده توسط مقاومت در برابر پشتیبانی مشکل داشتند. 15300 و SMA 20 روزه. شکستن زیر سطح روانی 15000 باعث شد دست های ضعیفی بیرون بیاید. منطقه جستجو در اطراف 14800 به روند صعودی در ژانویه ادامه می دهد و برای معتبر نگه داشتن جهش بسیار مهم است. همانطور که محدوده معاملات بین این سطوح قابل توجه باریک می شود، شکست در هر دو طرف حرکت بعدی را دیکته می کند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد Dax در برابر Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده