• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – ین در حال کاهش است

تجزیه و تحلیل روزانه – ین در حال کاهش است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - ین در حال کاهش است


تجزیه و تحلیل روزانه - ین در حال کاهش است

USDJPY سقف کلید را آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل روزانه - ین در حال کاهش استین ژاپن کاهش یافت زیرا امیدها برای تغییر سیاست پس از اولین حضور ناب فرماندار Ueda در BoJ کم رنگ شد. شکست ثابت بالای 135.10 که ارزش دلار را به مدت 6 هفته حفظ کرده است، نشان دهنده علاقه مجدد به بازگشت این جفت به مسیر است. 137.00 این یک سقف اصلی در شروع عقب نشینی در ماه مارس است و شکست آن بقیه خرس ها را از بین می برد و سیگنالی از ادامه روند صعودی میان مدت خواهد بود. یک RSI بیش از حد خرید ممکن است برای مدت کوتاهی فشار رو به بالا را کاهش دهد و به گاوها اجازه دهد نفسی بکشند. 134.50 پشتیبانی جدید در این مورد خواهد بود.

EURGBP در حال کاهش است

تجزیه و تحلیل روزانه - ین در حال کاهش استپوند پس از اینکه اعتماد تجاری بریتانیا در آوریل به بالاترین حد یک ساله خود رسید، جهش کرد. سه تست متوالی 0.8870 در آغاز فروش مارس نتوانست قیمت پیشنهادی را در این منطقه عرضه کلیدی افزایش دهد، که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول خواهد بود. این تایید زمانی به دست آمد که این جفت پایین‌ترین سطح نوسان قبلی 0.8790 را شکست، سوگیری صعودی کوتاه‌مدت را شکست و پایین‌ترین سطح آوریل را در معرض دید قرار داد. 0.8740. با RSI در منطقه اشباع فروش، 0.8800 اولین مقاومتی است که در صورت جهش پاک می شود.

US 30 روند صعودی را از سر گرفت

تجزیه و تحلیل روزانه - ین در حال کاهش استصعود داوجونز 30، با افزایش درآمدهای شرکتی بهتر از حد انتظار. این شاخص از طریق SMA 30 روزه (33250) علاقه خرید خوبی پیدا کرد. یک جهش سریع به بالای 33850، فروشندگان کوتاه مدت را مجبور به پوشش دادن کرد و منطقه نزدیک به بازار را معکوس کرد. 33650 در یک منطقه جستجوی جدید بسته شدن بالاتر از بالاترین سطح اخیر 34130 راه را برای بهبود پایدار به سمت بالاترین رقم دسامبر در 34890، با امکان تمدید بیشتر در کوتاه مدت باز خواهد کرد. سقف دوبل RSI در منطقه بیش از حد خرید ممکن است باعث عقب نشینی محدود شود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USDJPY با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.

پست تجزیه و تحلیل روزانه – کاهش JPY اولین بار در وبلاگ تجارت فارکس Orbex ظاهر شد.