• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – ممکن است طلا افزایش یابد

تجزیه و تحلیل روزانه – ممکن است طلا افزایش یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - ممکن است طلا افزایش یابدUSDCHF برای پیشنهادها مبارزه می کند

پاورقی وبلاگ برنامه تلفن همراه EN

نمودار USDCHF

دلار آمریکا در تلاش برای تثبیت است زیرا بازار احتمال کمی برای افزایش بیشتر نرخ پس از جولای می بیند. به نظر می رسد پس از اینکه RSI مکرراً نشان داد که دلار به شدت اشباع شده است، فروش کاهش می یابد. RSI بیش از حد فروش در نمودار روزانه نشانه دیگری از فرسودگی است و اگر فروشندگان شروع به برداشتن مقداری تراشه از میز کنند، می تواند باعث عقب نشینی شود. دنبال کنندگان روند احتمالا منتظر فروش قدرت و 0.8700 اولین منطقه تحقیقاتی برای مقاومت خواهد بود. 0.8550 نزدیکترین سطح برای دیدن اینکه آیا خونریزی متوقف می شود یا خیر.

EURGBP مقاومت کلید را آزمایش می کند

نمودار EURGBP

پوند کاهش می یابد زیرا معامله گران جلوتر از CPI بریتانیا در روز چهارشنبه قرار می گیرند. پس از اندکی نوسان به زیر بالاترین نوسان قبلی 0.8580، یک شکست صعودی متقاعد کننده فشار کافی قوی را نشان می دهد زیرا یورو به دنبال تثبیت پایه خود در بالای 0.8500 و پایین آمدن است. پشتیبانی به مقاومت تبدیل شد 0.8600 یک مانع کلیدی است و شکست آن به گاوها کمک می کند تا جهت کوتاه مدت را در پیش گیرند و بالاترین سطح اخیر 0.8655 را نشان دهند. 0.8570 در ابتدای آخرین شکست اولین پشتیبانی در صورت اصلاح است.

XAUUSD پشتیبانی پیدا می کند

نمودار XAUUSD

طلا سودها را تثبیت می کند زیرا کمبود کاتالیزور به افزایش قیمت پس از CPI کمک می کند نفس بکشد. جهش بالای منطقه عرضه 1937 و SMA 30 روزه، فروشندگان را بر آن داشت تا فشار نزولی را کاهش دهند. این جهت همچنان از دیدگاه نمودار روزانه به سمت بالا متمایل است و جهش فعلی ممکن است توجه گاوها را به خود جلب کند. 1966 مانع بعدی برای غلبه بر آن است، سپس قله ژوئن 1982 آخرین سنگر خرس ها خواهد بود. از سوی دیگر، 1933 پشتیبانی جدیدی برای حفظ حرکت فعلی است.

استراتژی خود را در مورد عملکرد طلا با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده