• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – مبارزه دلار برای مناقصه

تجزیه و تحلیل روزانه – مبارزه دلار برای مناقصه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - مبارزه دلار برای مناقصهGBPUSD در حال آزمایش مقاومت است

نمودار GBPUSD

دلار آمریکا با مشکل مواجه شد زیرا داده ها نشان دهنده کاهش نرخ تورم در ماه فوریه بود. بهبود قیمت کابل به بالای 1.2050 و به دنبال آن صعود دو برابری در 1.2140 باعث شد این جفت ارز پس از یک تثبیت سه ماهه به مسیر خود بازگردد. 1.2050 به حمایت تبدیل شد تا آخرین حرکت را حفظ کند، در حالی که 1.1900 پایین جایی است که گاوها خطی را در شن می کشند. بسته شدن بالاتر از جهش اواسط فوریه 1.2220 می تواند سود را به بالاترین سطح امسال در 1.2430 برساند که گامی نزدیک تر به ادامه روند صعودی در میان مدت خواهد بود.

XAUUSD منطقه عرضه را آسیاب می کند

نمودار XAUUSD

طلا همچنان بالاست در حالی که دلار آمریکا در سراسر جهان تحت فشار است. در نمودار روزانه، شمع های صعودی جامد قیمت را به منطقه عرضه در اطراف فرستادند 1915 در آغاز فروش فوریه با خروج RSI از منطقه خرید بیش از حد، گاوها می‌توانند از اتاق تنفس قبل از فشار بیشتر استفاده کنند. 1874 پشتیبانی فوری برای اندازه گیری قدرت پیشنهادات بعدی است. پایین تر، 1845 نزدیک به میانگین های متحرک در آغاز یک شکست صعودی است و آن را به یک پشتوانه مهم تبدیل می کند.

100 ریباند انگلیس از زمین حساس

نمودار UK100

سهام در حال بهبود هستند زیرا معامله گران شرط های خود را بر روی انقباضات تهاجمی بانک مرکزی کاهش می دهند. FTSE 100 در اوایل ژانویه نزدیک به پایه یک رالی شکست خورد 7490. این یک سطح حیاتی برای حفظ مسیر صعودی میان مدت پس از کاهش دو ماهه شاخص است. RSI بیش از حد فروش در نمودار روزانه ممکن است برخی از شکارچیان معامله را به این منطقه جستجو جذب کند و پوشش کوتاه قیمت را بالاتر می برد. 7750 اولین مانعی است که برداشته می شود و تنها بستن بالای 7900 می تواند احساسات را تغییر دهد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده