• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – طلا سود را تثبیت می کند

تجزیه و تحلیل روزانه – طلا سود را تثبیت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - طلا سود را تثبیت می کندGBPUSD در حال تلاش برای بازگشت است

رمضان پاورقی EN

نمودار GBPUSD

با دو رقمی ماندن تورم در بریتانیا، کابل افزایش یافت. آخرین اصلاحات پشتیبانی در SMA 20 روزه (1.2350) و جهش بالای مقاومت فوری 1.2340 فشار را کاهش داد. احساسات در نمودار روزانه مثبت باقی می ماند و گاوها ممکن است تثبیت کوتاه مدت را فرصتی برای پیوستن به روند صعودی بدانند. یک شکست بالاتر از اوج اخیر 1.2540 ممکن است معامله گران محافظه کار تر را متقاعد به مداخله کند. در جهت نزولی، 1.2270 سطح حمایت دوم خواهد بود.

XAUUSD به دنبال پشتیبانی است

نمودار XAUUSD

با بهبود شاخص دلار و بازده اوراق قرضه دولتی، طلا سقوط کرد. پس از خرید بیش از حد RSI در نمودار روزانه، قیمت در سال 2048 به سمت جنوب چرخید و از بالاترین حد خود در سال 2070 فاصله گرفت. عقب نشینی به فلز پس از یک رالی یک ماهه فضای تنفسی می دهد. شکست های متوالی به زیر سطح روانی سال 2000 و سپس 1980 منجر به انحلال موقعیت های اهرمی کوتاه مدت شد. منطقه جستجو در اطراف 1950 دیدن تعامل خریدار بسیار مهم است. 2010 اگر قیمت عقب نشینی کند، اولین مانع است.

USOIL در حال سقوط است

نمودار USOIL

WTI به دلیل کاهش ریسک ریسک در بازارها کاهش می یابد. گاوها در تلاش هستند تا سطح روانی 80.00 را در نزدیکی پایگاه رالی بعدی هفته گذشته حفظ کنند. با کاهش شتاب صعودی، قیمت ها کاهش می یابد زیرا معامله گران کوتاه مدت تراشه های خود را از جدول خارج می کنند. قیمت ممکن است پس از شکستن به زیر سطح نوسان 79.30 که شکاف را از اوایل آوریل کاهش می‌دهد، در برابر فروش گسترده‌تر آسیب‌پذیر باشد. 75.50 به صلیب گاوی SMA روزانه پشتیبانی کلیدی خواهد بود. 81.40 نزدیکترین مقاومت پیش رو است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد GBPUSD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده