• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – طلا در حال تلاش برای بازگشت است

تجزیه و تحلیل روزانه – طلا در حال تلاش برای بازگشت است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - طلا در حال تلاش برای بازگشت استUSDCHF در حال بازگشت است

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

نمودار USDCHF

دلار آمریکا از بهبود بازده اوراق قرضه دولتی در نتیجه اظهارات تندروانه اخیر فدرال رزرو حمایت می کند. پس از اینکه ظاهراً نزدیک به پایین ترین سطح ژانویه 2021 در 0.8820 رسید، این جفت ممکن است شروع به بازیابی مقداری از زمین های از دست رفته کند. 0.8960 آخرین پشتیبانی است و متقاطع MA صعودی در نمودار روزانه یک نشانه دلگرم کننده است و ممکن است فعالان بازار را جذب کند که می ترسند جهش را از دست بدهند. پس از پاکسازی سطح روانی 0.9000، 0.9060 مانع بعدی خواهد بود که در آن شکست بعدی منجر به یک رالی غیرمنتظره خواهد شد.

EURGBP در تلاش است تا به عقب بازگردد

نمودار EURGBP

پس از اینکه شاخص PMI تولیدی در ماه می نشانه هایی از کاهش را در سراسر بلوک نشان داد، یورو نرم شد. گاوها سعی می کردند در برابر تلاش های مکرر خرس ها برای فشار دادن به پایین مقاومت کنند 0.8660. یک شکست، پایین ترین سطح دسامبر گذشته را در حدود 0.8560 نشان می دهد. 0.8720 در SMA 20 روزه سقف اصلی است و سقوط ستاره در این منطقه عرضه نشان دهنده ادامه فشار فروش است. غیرفعال کردن 0.8690 خریداران کوتاه مدت را وادار به وثیقه کردند و در عوض فروشندگان را در صندلی راننده قرار دادند و سطح را به مقاومت جدیدی تبدیل کرد.

XAUUSD در حال آزمایش انعطاف‌پذیری است

نمودار XAUUSD

طلا در بحبوحه عدم موفقیت در مذاکرات اخیر سقف بدهی آمریکا در حال بهبود است. افت زیر سطح حمایت روزانه از سال 1980، احساسات صعودی را کاهش داد و خریداران را بر آن داشت که از ترس عقب نشینی عمیق تر، قرار گرفتن در معرض را کاهش دهند. متقاطع نزولی MA در نمودار روزانه همراه با یک جهش محو شده در ناحیه عرضه تقاضا در اطراف 1984 نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت ممکن است پایین باشد. یک قطره زیر 1950 فشار فروش را تجدید می کند و 1920 را به توقف بعدی تبدیل می کند. سال 2012 سقفی است که باید قبل از شروع مجدد رالی برداشته شود.

استراتژی خود را در مورد عملکرد طلا با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده