• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – طلا به دنبال پشتیبانی است

تجزیه و تحلیل روزانه – طلا به دنبال پشتیبانی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - طلا به دنبال پشتیبانی است



USDJPY به دنبال پشتیبانی است

پاورقی وبلاگ برنامه تلفن همراه EN

نمودار USDJPY

دلار آمریکا دقایقی پس از آنکه سیاست فدرال رزرو انتظارات برای افزایش مجدد نرخ بهره را تقویت کرد، ثابت ماند. این جفت به مقاومت در 145.00 از زمان انحلال در نوامبر گذشته یک واگرایی نزولی در RSI حاکی از کاهش سرعت حرکت صعودی است و می تواند وزن قابل توجهی در این منطقه عرضه داشته باشد. 144.00 اولین حمایت است و شکست آن موقعیت های اهرمی طولانی را مجبور به بسته شدن می کند و باعث اصلاح می شود. 142.30 بالاتر از SMA 20 روزه یک سطح کلیدی برای انتظار بازگشت خریداران و حفظ تعصب صعودی خواهد بود.

XAUUSD به مقاومت برخورد می کند

نمودار XAUUSD

پس از اینکه چند دقیقه خوش‌بینانه FOMC باعث شد بازدهی خزانه‌داری ایالات متحده بالاتر رود، طلا کاهش یافت. به نظر می رسد قیمت حول سطح روانشناختی سال 1900 لنگر انداخته است و مجموعه ای از افت های بالاتر همراه با شکست آزمایشی بالای 1930 نشان دهنده افزایش فشار خرید است. اما فلز گرانبها به یک بسته قاطع از بالا نیاز دارد 1935 که مصادف است با مقاومت پویای SMA 20 روزه برای از بین بردن سود باقیمانده فروش و گسترش رالی تا سال 1955. از سوی دیگر، 1912 پشتیبانی فوری برای دست نخورده نگه داشتن حرکت است.

USOIL مقاومت کلید را آزمایش می کند

نمودار USOIL

نفت خام WTI از اعلام عربستان سعودی برای تمدید کاهش تولید تا ماه اوت سود برد. جهش از کف بحرانی 67.00 و بالاتر از سطح روانی 70.00 نشان می دهد که طرف خریدار هنوز دست از کار نکشیده است. یکپارچگی باریک به دلیل شکستی است که حرکت جهت بعدی بعدی را دیکته می کند. بالا تاب قبلی از 72.50 قبل از اینکه آنها بتوانند به بهبودی پایدار امیدوار باشند، یک مانع بزرگ است. 69.90 اولین حمایت و 67.00 آخرین سنگر گاوها برای جلوگیری از ادامه نزولی است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USDJPY با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده