• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل روزانه – دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - دلار کاهش می یابدEURUSD مقاومت را آزمایش می کند

نمودار EURUSD

دلار آمریکا عقب نشینی می کند زیرا معامله گران برخی از تراشه ها را قبل از داده های شغلی از جدول خارج می کنند. در نمودار روزانه، این جفت ارز در حال آزمایش سطح بحرانی در پایین ترین سطح ژانویه 1.0500 است، جایی که شکست نزولی می تواند باعث اصلاح عمیق تر شود و احساسات بازیابی را مختل کند. در منطقه تقاضا، فشار خرید جامد به دلیل ترکیبی از پوشش کوتاه و خرید مجدد پدیدار شد و قیمت را بالاتر و خارج کرد. 1.0550 به عنوان یک تکیه گاه تازه 1.0630 بعدی است و گاوها باید 1.0700 را در SMA 20 روزه بالا ببرند تا اوضاع را تغییر دهند.

NZDUSD بازگشت محدودی را مشاهده می کند

نمودار NZDUSD

دلار نیوزلند پس از خرده فروشی ضعیف در سه ماهه چهارم به مبارزه ادامه می دهد. شکست به زیر پایین ترین سطح ژانویه 0.6200 در نمودار روزانه، متقاطع نزولی MA را تأیید می کند و نشان دهنده فضای بیشتری برای نزول در میان مدت است. شرایط فروش بیش از حد RSI برخی از علاقه‌مندی‌های خرید را به خود جلب کرده است، اما انتظار می‌رود که خرس‌ها به دلیل کاهش احساسات همراه با افزایش قیمت، به فروش برسند. 0.6200-0.6240 محدوده به یک منطقه عرضه جدید تبدیل شده است. 0.6090 هنگامی که حرکت نزولی برگردد، هدف بعدی خواهد بود.

GER 40 خسارات را جبران می کند

نمودار DE40

داکس 40 با خوش بینی نسبت به توافق تجاری اتحادیه اروپا و بریتانیا برای ایرلند شمالی بهبود یافت. در نمودار روزانه، خط سیر صعودی باقی می‌ماند و آخرین کاهش شدید در بازه زمانی کوتاه‌تر تنها می‌تواند دست‌های ضعیف را تکان دهد. پرش 15200 در پایه یک رالی شکست در اوایل فوریه نشان می دهد که گاوها قدرت آتش کافی برای دفاع از مواضع خود دارند. 15540 نزدیکترین مقاومت است و شکستن آن، اوج اخیر را در 15650 در خط تیره قرار می دهد، که یک گام به ادامه صعودی نزدیکتر خواهد بود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده