• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – دلار زیان را بازیابی می کند

تجزیه و تحلیل روزانه – دلار زیان را بازیابی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - دلار زیان را بازیابی می کندEURUSD در حال یافتن حمایت عمده است

نمودار EURUSD

دلار آمریکا جهش کرد زیرا مشکلات کردیت سوئیس به خرید پناهگاه ایمن دامن زد. یک واگرایی نزولی در RSI نشانه هشداری از کندی در آخرین رالی بود. تایید به شکل توقف ناگهانی در رالی اواسط فوریه 1.0760 و کاهش تمیز از پایین ترین سطح قبلی 1.0680 و 1.0650 بود. انحلال موقعیت های اهرمی طولانی، نوسانات را تشدید کرد. تعمیر و نگهداری روزانه در 1.0530 با افت RSI در منطقه اشباع فروش می تواند مقداری سود ایجاد کند. 1.0670 اولین مانع در صورت پرش است.

AUDUSD پشتیبانی را قطع می کند

نمودار AUDUSD

با رشد محتاطانه احساسات بازار در طبقات دارایی های ریسک، دلار استرالیا کاهش می یابد. تلاش دوم گاوها برای رسیدن به منطقه تقاضا تبدیل به عرضه در اطراف 0.6710 شکست خورد. یک قطره زیر 0.6660 آن را به مقاومت تبدیل کرد و خریداران را وادار کرد تا شرط‌بندی خود را ببندند و فشار را تشدید کنند. این نشان می دهد که واگرایی پس از شکست قبلی به زیر پایین ترین سطح سالانه 0.6700 نزولی خواهد ماند. اگر تلفات از پایین‌ترین حد نوسان بیشتر شود، آخرین رالی یک جهش گربه مرده خواهد بود 0.6570.

USOIL روند نزولی را از سر گرفت

نمودار USOIL

در حالی که درام بانکی رخ می دهد، نفت خام WTI به دلیل نگرانی های فزاینده رکود سقوط می کند. شکست قبلی به زیر پایین ترین سطح روزانه 73.80، این کالا را تحت فشار قرار داد. پس از آن، بسته شدن قاطع زیر پایین ترین سطح دسامبر و سطح روانی 70.00، تثبیت سه ماهه را به عنوان یک تله گاوی تعریف کرد. همانطور که قیمت به پایین ترین سطح 15 ماهه رسید 66.00سقوط مکرر RSI به منطقه اشباع فروش ممکن است به طور موقت قیمت را بالاتر ببرد. 70.00 اولین مقاومت است و می توان انتظار فروش بیشتری را در حدود 72.50 از طرفداران روند داشت.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده