• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – دلار در حال تلاش برای بازگشت است

تجزیه و تحلیل روزانه – دلار در حال تلاش برای بازگشت است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - دلار در حال تلاش برای بازگشت استمراحل بازیابی GBPUSD

نمودار GBPUSD

پوند عقب نشینی می کند زیرا معامله گران جلوتر از یک سری داده های بریتانیا قرار می گیرند. پس از شکستن از اوج 1.2440 دسامبر، این جفت جهشی از منطقه جستجو در اطراف سطح روانی 1.2000 انجام داد. موضوع بازیابی از منظر میان مدت دست نخورده باقی می ماند. اگرچه اقدامات کوتاه مدت قیمت می تواند نوسان داشته باشد زیرا کابل به نظر می رسد جایگاه امنی در بالا به دست آورد 1.2060. 1.2260 در بالای جهش محو شده قبلی یک مانع کلیدی است و شکست آن جفت را به بالاترین قیمت اخیر خود نزدیک به 1.2400 خواهد برد.

NZDUSD در تلاش است تا به عقب برگردد

نمودار NZDUSD

دلار نیوزیلند به دلیل ریسک پذیری ضعیف کاهش یافت. این جفت به دنبال حفظ سود پس از شکستن از بالاترین سطح دسامبر 0.6500 است. نوسان پایین ماه گذشته در حدود 0.6200-0.6280 یک منطقه جستجوی کلیدی برای معتبر نگه داشتن سوگیری صعودی است. واگرایی صعودی RSI در نمودار ساعتی یک نشانه دلگرم کننده پس از کاهش حرکت نزولی است، اما قیمت پیشنهادی قوی نزدیک به مقاومت تبدیل شده است. 0.6390 در حالی که خریداران گیر افتاده برای بیرون آمدن به تکاپو افتادند. 0.6280 اولین لایه محافظ زیر آن است.

SPX 500 زیر خط روند شکسته می شود

نمودار US500

با افزایش بازدهی خزانه داری ایالات متحده، S&P 500 رشدهای قبلی را کاهش داد. در نمودار روزانه، رالی پس از شکستن از بالای دوبل (4130) که توسط اوج های سپتامبر و دسامبر تشکیل شده بود، قدرت گرفت. اما احساسات در کوتاه مدت پس از سقوط به زیر خط روند صعودی ناشی از رالی شکست در ژانویه، به سمت جنوب برگشته است. این پشتیبانی پویا در حال ادغام با نوسان پایین قبلی بود 4100 و شکست آن ناحیه جستجو را باطل کرده است و آن را به مقاومت جدیدی تبدیل کرده است. سطح روانی 4000 یک پشتیبانی کلیدی است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده