• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – دلار در حال تلاش برای بهبود است

تجزیه و تحلیل روزانه – دلار در حال تلاش برای بهبود است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - دلار در حال تلاش برای بهبود استEURUSD برای بازیابی تلاش می کند

نمودار EURUSD

دلار آمریکا پس از آن که تورم در ژانویه به آن سرعتی که انتظار می‌رفت کاهش نیافت، جهش کرد. این جفت ارز در آغاز رالی شکست در اوایل ژانویه (1.0660) متوقف شد. بالای یک پرش محو شده قبلی (1.0790) جهشی با سایه بالایی نشان داد که نشان دهنده رد صعود است. منطقه جستجوی سابق در اطراف 1.0830 مانع پیش رو است و تنها بسته شدن بالای 1.0940 امیدها به ادامه روند صعودی را زنده می کند. در غیر این صورت، یک کشویی 1.0660 فشار فروش را بازگردانده و یورو را به سمت 1.0500 سوق خواهد داد.

XAUUSD به کاهش ادامه می دهد

نمودار XAUUSD

با افزایش بازدهی خزانه‌داری آمریکا به دلیل انتظارات فدرال رزرو برای سیاست‌های پولی سخت‌تر، طلا کاهش یافت. این فلز پس از اینکه قیمت آن از اوج 9 ماهه خود در سال 1960 معکوس شد، برای یافتن کف تلاش کرد. سال 1850 از شکست صعودی قبلی در اوایل سال نتوانست خونریزی را متوقف کند. واگرایی رو به بالا در RSI نشان‌دهنده کاهش سرعت حرکت نزولی است، اما هنوز هیچ تاییدی مبنی بر بازگشت به بالا وجود ندارد. 1890. در همین حال، 1825 احتمالاً توقف بعدی خواهد بود

UK 100 سودها را تثبیت می کند

نمودار UK100

در حالی که تورم سرسختانه امیدها مبنی بر اینکه فدرال رزرو می تواند افزایش نرخ بهره را متوقف کند، کاهش یافت، سهام ثابت بودند. با این حال، FTSE 100 پس از جهش از SMA 20 روزه در نمودار روزانه در مسیر صعودی باقی می ماند. این نشانه قوی از سرگیری روند صعودی در میان مدت است. اما اقدام کوتاه‌مدت قیمت ممکن است با نشان دادن نشانه‌هایی از افزایش بیش از حد شاخص ساعتی RSI با رسیدن شاخص به عدد گرد مشکل داشته باشد. 8000. یک عقب نشینی به گاو نر اجازه می دهد تا نفس خود را باز کند و 7900 اولین سطحی خواهد بود که مورد آزمایش قرار می گیرد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده