• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – دلار در حال بهبود است

تجزیه و تحلیل روزانه – دلار در حال بهبود است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - دلار در حال بهبود استNZDUSD کاهش یافته است

پاورقی وبلاگ برنامه تلفن همراه EN

نمودار NZDUSD

دلار آمریکا پس از افزایش نرخ اشتغال ADP افزایش یافت. رالی بالاتر از نوسان قبلی 0.6200، برخی از فروشندگان را بر آن داشت تا میزان قرار گرفتن در معرض خود را کاهش دهند و فشار بر کیوی را کاهش دهند. 0.6220 مانع صعودی کلید قبل از اینکه جفت بتواند از مسیر اصلاحی خود رها شود و به طور بالقوه در را روی 0.6330 باز کند، است. در عوض، فروش جامد جفت را به پایین‌تر از مقاومت تبدیل به حمایت در 0.6170 رساند و باعث شکست مومنتوم قبلی شد. 0.6100 پشتیبانی حیاتی برای حفظ اعتبار جهش یک هفته ای است.

EURGBP یک طبقه بحرانی را آزمایش می کند

نمودار EURGBP

همزمان با افزایش بازده اوراق قرضه منطقه یورو در بحبوحه شرط بندی ها برای افزایش بیشتر نرخ بهره بانک مرکزی اروپا، ارز واحد افزایش یافت. پس از شکسته شدن زیر 0.8590 که خریداران را مجبور به نجات کرد، فروش ادامه یافت. بازبینی پایین ترین سطح ماه ژوئن 0.8520 نشانه ضعف است و عدم تعهد به حمایت از قیمت را نشان می دهد. در حالی که برخی از شکارهای مقرون به صرفه پس از بازگشت RSI به منطقه خنثی باعث جهش شده است، گاوها باید از بین بروند. 0.8570 سپس 0.8590 قبل از اینکه آنها بتوانند کنترل را به دست آورند. در غیر این صورت، شکست نزولی زیان را تا 0.8400 افزایش می دهد.

پشتیبانی از کاوشگر 500 ایالات متحده

نمودار US500

S&P 500 کاهش یافت زیرا سرمایه گذاران منتظر تایید بیشتر بازار کار انعطاف پذیر در ایالات متحده بودند. در حالی که یک بسته بالای 4440 از مسیر رو به بالا پشتیبانی می کند، آخرین چرخش افقی در زیر است 4455 نشانه خستگی است این اصلاح زمانی آغاز شد که خریداران کوتاه مدت سود گرفتند. همانطور که RSI در منطقه فروش بیش از حد فروخته می شود، یک عقب نشینی نزولی می تواند به عنوان یک فرصت در نظر گرفته شود زیرا بازیکنان رالی میان مدت مداخله می کنند. 4380-4400 بالاتر از SMA 20 روزه اولین سطحی است که انتظار پیشنهادات بیشتر را داریم و نوسان پایین در حدود 4330 یک حمایت مهم است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده