• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – دلار تلاش می کند تا زیان را جبران کند

تجزیه و تحلیل روزانه – دلار تلاش می کند تا زیان را جبران کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - دلار تلاش می کند تا زیان را جبران کندUSDJPY در حال تلاش برای بازگشت است

رمضان پاورقی EN

نمودار USDJPY

دلار ایالات متحده تقویت می شود زیرا داده های شغلی در ماه مارس پایه های محکم را نشان می دهد. عملکرد قیمت در یک تقاطع در نمودار روزانه قرار دارد، با یک متقاطع MA نزولی که از یک طرف شتاب به سمت نزول و از طرف دیگر یک جهش آزمایشی از پایین ترین سطح روزانه 130.00 را نشان می دهد. قطع این سطح روانی می تواند باعث ضعف طولانی مدت شود. 131.50 پشتیبانی فوری نمودار ساعتی است و 133.00 اولین مانعی که گاوها باید بر آن غلبه کنند. تنها بسته شدن بالای 133.70 به بهبود پایدار دلار کمک می کند.

EURGBP پشتیبانی کلیدی را تقویت می کند

نمودار EURGBP

در حالی که اقتصاددان ارشد بانک مرکزی اروپا خواستار افزایش بیشتر نرخ بهره می شود، یورو تقویت می شود. احساسات کلی محتاطانه باقی می ماند زیرا این جفت از پایین ترین سطح در ژانویه و مارس به بالای دو برابر پایین تر حرکت می کند. 0.8720. وضعیت فروش بیش از حد RSI برخی از شکارچیان معامله را به خود جلب کرده است، اما گاو نر باید بگذرد 0.8820 قبل از اینکه بتوانند به بهبودی گسترده تری در بالای 0.8860 امیدوار باشند. در غیر این صورت، مسیر کمترین مقاومت پایین خواهد آمد و ارز واحد ممکن است در برابر دور انحلال با خریدارانی که برای خروج تلاش می کنند آسیب پذیر شود.

SPX 500 همچنان به سود خود ادامه می دهد

نمودار US500

S&P 500 به عنوان یک بازار کار خنک‌کننده می‌تواند به فدرال رزرو اجازه دهد تا در اواخر سال جاری موضع خود را کاهش دهد. متقاطع صعودی MA در نمودار روزانه نشانه ای از بهبود احساسات پس از اینکه شاخص از اوج مارس 4050 عبور کرد. عقب نشینی فعلی از 4140 فرصتی برای گاوها برای استراحت پس از شلیک RSI به منطقه بیش از حد خرید است. 4050 به سطح نگهداری تبدیل شده است. در زیر، سطح روانی 4000 در محل تلاقی پایه رالی شکست اواخر مارس و SMA 20 روزه یک طبقه اصلی است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USDJPY با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده