• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – دلار برای بازیابی تلاش می کند

تجزیه و تحلیل روزانه – دلار برای بازیابی تلاش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - دلار برای بازیابی تلاش می کندAUDUSD زیان ها را بازیابی می کند

نمودار AUDUSD

دلار استرالیا کاهش یافت زیرا دقایقی از RBA نشان داد که سیاستگذاران ممکن است در مورد افزایش نرخ بهره تجدید نظر کنند. فشار فروش پس از لنگر انداختن جفت به بالای 0.6570 کاهش یافت. بسته شدن بالاتر از اوج هفته گذشته 0.6710 نشان دهنده علاقه به حفظ قیمت است. محدوده بالایی از ادغام قبلی در اطراف 0.6770 مقاومت اصلی است و مصادف با SMA 30 روزه است. شکست صعودی می تواند رالی را تا 0.6900 افزایش دهد. در غیر این صورت، یک کشویی 0.6650 باعث می شود که استرالیا مسیر نزولی خود را از سر بگیرد.

NZDUSD به دنبال پشتیبانی است

نمودار NZDUSD

دلار آمریکا با تثبیت بازارها به دلیل قرارداد نجات UBS-Credit Suisse عقب نشینی می کند. بسته شدن بالاتر از جهش مضاعف در 0.6260، بقیه فروشندگان را مجبور کرد تا موقعیت های خود را پوشش دهند، و احساسات کوتاه مدت را معکوس کرد. یک بهبودی موقت می‌تواند به خرس‌ها اجازه دهد طرف خود را تغییر دهند و حمایت قوی‌تری ارائه دهند. از ناحیه تجمع بالا پرش کنید 0.6160 راه را برای بهبودی پایدار در بالا هموار خواهد کرد 0.6280. این نشان می دهد که اصلاح اوایل فوریه در نمودار روزانه ممکن است به پایان برسد.

US 30 سعی می کند به عقب برگردد

نمودار US30

Dow Jones 30 با افزایش شرط بندی معامله گران بر روی توقف فدرال رزرو در روز چهارشنبه، ضررهای خود را جبران کرد. شکست آزمایشی بالای 32300 قبل از آن کمی گرما را از شاخص خارج کرد، اما گاو نر هنوز از جنگل خارج نشده است. احساسات محتاطانه باقی خواهند ماند مگر اینکه آنها موفق به افزایش پیشنهادات در منطقه عرضه اطراف شوند 32850. اگر جهش شروع به افزایش قدرت کند، 33500 بعدی خواهد بود. در غیر این صورت، تثبیت کوتاه مدت فعلی با کاهش همراه خواهد شد 31440باز کردن دری برای اصلاح عمیق تر به سمت 30200.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده