• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – تست 30 ایالات متحده آمریکا حداکثر 15 ماهه

تجزیه و تحلیل روزانه – تست 30 ایالات متحده آمریکا حداکثر 15 ماهه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - تست 30 ایالات متحده آمریکا حداکثر 15 ماههNZDUSD در حال آزمایش پشتیبانی عمده است

تجزیه و تحلیل روزانه - تست 30 ایالات متحده آمریکا حداکثر 15 ماهه

دلار آمریکا به رشدهای اخیر ادامه داد زیرا داده های PMI نشان داد که ایالات متحده مقاوم ترین اقتصاد است. یک رانش طولانی به پایین نشانه ای از سود گرفتن از جهش قبلی است و این جفت اکنون در حال آزمایش منطقه جستجو در اطراف است. 0.6140 زیربنای رالی شکست در ماه جولای. این یک منطقه مهم برای حفظ سوگیری بازگشتی است یا شکست شکست نوسان روزانه 0.6050 را نشان می دهد. شرایط فروش بیش از حد RSI می‌تواند باعث رفتار نزولی در خرید شود، اما گاوها باید افزایش یابند 0.6250 تا ابتدا شروع به کاهش فشار رو به پایین کند.

EURGBP به دنبال پشتیبانی است

پاورقی وبلاگ برنامه تلفن همراه EN

تجزیه و تحلیل روزانه - تست 30 ایالات متحده آمریکا حداکثر 15 ماهه

پس از اینکه شاخص های PMI انقباض بیش از حد انتظار را در منطقه یورو نشان دادند، یورو سقوط کرد. قیمت پس از پاکسازی مقاومت روزانه 0.8650 در حال تثبیت سودهای خود است و متقاطع صعودی MA در نمودار روزانه ممکن است علاقه خرید را جلب کند. مقاومت به مقاومت و عدد گرد تبدیل شد 0.8600 سطح بعدی است تا ببینیم آیا طرف خرید می‌تواند کنترل خود را دوباره به دست آورد یا خیر. در غیر این صورت، اصلاح عمیق تر می تواند جفت را به 0.8550 برساند. از سوی دیگر، بازنگری بر مانع فوری از 0.8660 صعود ادامه خواهد داشت

سقف تست 30 در ایالات متحده

تجزیه و تحلیل روزانه - تست 30 ایالات متحده آمریکا حداکثر 15 ماهه

در حالی که سرمایه گذاران برای تصمیم گیری نرخ بهره فدرال رزرو در روز چهارشنبه آماده می شوند، داو جونز ثابت باقی می ماند. این رالی پس از پاکسازی یک خوشه مقاومت در اطراف 34500 بدون مانع بود. در حالی که شاخص به بالاترین حد در 15 ماه گذشته رسید. 35500، RSI بیش از حد خرید در نمودار روزانه و واگرایی نزولی اندیکاتور نشان دهنده کاهش سرعت حرکت فعلی است و ممکن است منادی عقب نشینی باشد. پایین تر از سطح روانی 35000 تایید ارائه خواهد کرد. اما بهبودی برای پیروان روند به معنای “کسب و کار معمول” است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده