• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل روزانه – به نظر می رسد دلار در حال شکستن است

تجزیه و تحلیل روزانه – به نظر می رسد دلار در حال شکستن است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل روزانه - به نظر می رسد دلار در حال شکستن استEURUSD انتظار شکست را دارد

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

نمودار EURUSD

دلار آمریکا در محدوده محدود باقی می ماند زیرا معامله گران منتظر داده های CPI ماه آوریل هستند. در نمودار روزانه، این جفت از حمایت پویا از SMA های 20 و 30 روزه عبور می کند. از آنجایی که احساسات از منظر میان‌مدت صعودی باقی می‌ماند، تثبیت می‌تواند فرصتی برای صعود گاوها در آستانه یک مرحله رالی دیگر باشد. نزدیک به بالا 1.1050 می تواند خریداران را جذب کند و ارز واحد را به بالای 1.1100 برساند. در نقطه ضعف، منطقه جستجو 1.0910-1.0940 کلید حفظ روند صعودی است.

USDCAD در حال آزمایش کف بحرانی است

نمودار USDCAD

در حالی که ایالات متحده قصد دارد ذخایر استراتژیک خود را دوباره پر کند، دلار کانادا از افزایش قیمت نفت حمایت می کند. از آنجایی که این جفت از تمام دستاوردهای اخیر خود دست کشیدند، یک آزمایش مجدد از کف بحرانی قیمت 1.3300 خریدار را تحت فشار جدیدی قرار دهد. نقض آن باعث می‌شود کسانی که کاهش قیمت‌ها را خریداری کرده‌اند، موقعیت‌های خود را کنار بگذارند و نوسانات را تحریک کنند. شرایط فروش بیش از حد RSI باعث شده است که فروشندگان مقداری سود ببرند، اما ممکن است برای ایجاد جهش کافی نباشد. 1.3460 اولین مقاومت و 1.3550 مانع صعودی اصلی قبل از تشکیل ریکاوری است.

UK 100 وارد تصحیح می شود

نمودار UK100

FTSE 100 عقب نشینی می کند زیرا بازار انتظار دارد 25 نقطه پایه نرخ بهره از BoE افزایش یابد. رالی در منطقه عرضه 7930 پس از فروش ماه مارس متوقف شد و حرکت رو به پایین نشانه خروج برای کسانی است که در راه صعود ماه گذشته خرید کردند. بازیابی تا کنون به دلیل فشار شدید فروش محدود شده است 7810 تبدیل شدن به یک مقاومت جدید یک افت کمتر از پایین ترین سطح اخیر 7690 خرس های بیشتری را جذب می کند و اصلاح را به عدد دور 7600 گسترش می دهد. 7890 مقاومت کلیدی برای پاک کردن برای از سرگیری روند صعودی است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده