• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – XAU دارای سود است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – XAU دارای سود است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - XAU دارای سود استGBPUSD به دنبال پشتیبانی است

GBPUSD

پوند در حال مبارزه است زیرا جو بازار با نقدینگی پایین محتاط است. این جفت پس از تسویه بالاترین قیمت 1.2280 در آگوست گذشته، همچنان به دنبال حفظ سود است. اگر چه خریداران کوتاه مدت نجات، سطح روانی از 1.2000 شاهد هجوم علاقه به خرید بوده است.

تبلیغات NFP از 6 ژانویه

اما فقط کمی بالاتر 1.2140 نشان دهنده اعتماد به پوند است و به تغییر احساسات بازار کمک می کند. 1.1190 یک سطح بحرانی برای حفظ جهت صعودی در هفته های آینده است و شکست آن می تواند باعث اصلاح عمیق تر شود.

XAUUSD خط روند صعودی را خرد کرد

XAUUSD

در حالی که دلار آمریکا تلاش می کند ضررهای نزدیک به پایان سال را جبران کند، شمش در حاشیه باقی می ماند. در نمودار روزانه، قیمت به تدریج در امتداد میانگین متحرک 20 روزه در حال افزایش است. یک خط روند صعودی از اوایل نوامبر همچنین از اقدامات قیمت در بازه زمانی ساعتی پشتیبانی می کند. یک جهش بالای بالای دوبل اخیر (1823) فشار صعودی قوی را نشان می دهد، اما یک جهش از منطقه تراکم (1795)، که توسط خط روند شکل گرفته و پایه شکست گاوی، کلید تداوم رالی است، با 1850 به عنوان هدف بعدی

USOIL مقاومت کلید را آزمایش می کند

نفت خام

نفت خام WTI در حالی تثبیت می شود که روسیه کشورها را از سقف قیمت غرب منع می کند. در نمودار روزانه، کالا در روند نزولی باقی خواهد ماند مگر اینکه بتواند آزاد شود 82.00. یک واگرایی نزولی در RSI حاکی از کاهش سرعت حرکت است زیرا قیمت این منطقه عرضه کلیدی را آزمایش می کند. مقاومت به حمایت تبدیل شده است 77.00 سطح ارزیابی قدرت ردیابی است. شکست آن قیمت را در برابر دور دیگری از فروش، احتمالا به سمت سطح پایین و روانی اخیر 70.00 آسیب پذیر می کند.

استراتژی خود را در مورد عملکرد طلا با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده