• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD پشتیبانی ندارد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD پشتیبانی ندارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD پشتیبانی ندارد


تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD پشتیبانی ندارد

AUDUSD در حال افزایش است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD پشتیبانی ندارد

دلار استرالیا از CPI قوی در سه ماهه سوم حمایت می کند. از دیدگاه نمودار روزانه، احساسات به شدت نزولی باقی می‌ماند و آخرین جهش می‌تواند فقط یک تثبیت پرچم در نزدیکی میانگین‌های متحرک باشد. این جفت با فشار فروش قوی در مقاومت تبدیل به حمایت (0.6400) مواجه شد. شکست او در تلاش دوم به این معنی است که گاوها چالش برانگیز خواهند بود 0.6540 قبل از اینکه بتوانند جریان را تغییر دهند. یا در زیر فرو بروید 0.6300 ممکن است دور دیگری از فروش زیر آستانه بحرانی 0.6210 را آغاز کند.

XAUUSD در تلاش است تا به عقب برگردد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD پشتیبانی ندارد

شمش در حال افزایش است زیرا کاهش قیمت مسکن در ایالات متحده بر بازده خزانه داری تاثیر می گذارد. قیمت طلا در پایین ترین سطح قبلی (1615) و جهش بالای 1660 ممکن است باعث شده باشد که برخی سودهای کوتاه پوشش داده شود. یک رالی با افزایش سود برای معکوس کردن روند قیمت کافی نخواهد بود مگر اینکه فلز گرانبها خرید بعدی را فراهم کند. 1670 از زمان تجمع در اوایل ماه جاری، منطقه جستجو بوده و به مقاومت اصلی تبدیل شده است. شکستن آن قیمت را به بالاترین سطح قبلی در 1730 می برد 1615 طلا را به 1570 می رساند

100 تست دوام بریتانیا

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD پشتیبانی ندارد

FTSE 100 با شرط بندی معامله گران بر روی کاهش چرخه رشد، بازگشت. این شاخص ضررهای جلسات قبلی را جبران کرد، اما سوگیری همچنان پایین است. عمل قیمت منطقه عرضه را بین میانگین متحرک 30 روزه و مقاومت روزانه در آزمایش می کند 7100 که در آن فشار قوی پس از حرکت بازار به منطقه نزولی قابل انتظار است. 6880 پشتیبانی جدید و 6820 دومین خط دفاعی برای گاوهای کوتاه مدت است. شکست آنها آخرین جهش را باطل می کند و شاخص را به زیر 6700 می رساند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.

پست تحلیل بازار روزانه – بدون پشتیبانی دلار اولین بار در وبلاگ تجارت فارکس Orbex ظاهر شد.