• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD در حالت ادغام

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD در حالت ادغام

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در حالت ادغامAUDUSD در حال ادغام است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در حالت ادغام

دلار استرالیا پس از دقایقی که RBA حکایت از کاهش رشد داشت، ثابت ماند. عدم حمایت از جهش اخیر نشانه ای است که گاوها در تلاش برای حفظ دستاوردهای خود هستند. شکستن زیر سطح حمایت روزانه در 0.6680 ممکن است باعث شده باشد که خریداران اخیر کمک مالی کرده و روند نزولی را در میان مدت از سر بگیرند. 0.6600 از ماه می 2020 حمایت متوسط ​​است و شکست آن می تواند ضرر را تا 0.6510 افزایش دهد. در روند صعودی، می توان انتظار داشت که دنبال کنندگان روند در منطقه جستجوی قبلی قدرت خود را بفروشند 0.6760.

EURJPY به دنبال پشتیبانی است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در حالت ادغام

ین ژاپن پس از اینکه CPI اوت انتظارات را شکست داد، تقویت شد. این جفت به دنبال تثبیت سودهای اخیر پس از صعود به بالاترین قیمت ژوئن در 144.20 است. واگرایی نزولی RSI حاکی از کاهش سرعت حرکت است که پس از آن شکستن به زیر 142.70 باعث ایجاد سود شد. با این حال، از دیدگاه نمودار روزانه، سوگیری جهتی همچنان بالاست. 141.40 در آغاز شکست صعودی این ماه، همزمان با میانگین متحرک 20 روزه است که آن را به یک منطقه ازدحام تبدیل می کند. نزدیک به بالا 144.50 ممکن است تجمع را از سر بگیرد.

US 30 تعمیر و نگهداری حیاتی را آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در حالت ادغام

داوجونز 30 قبل از نشست فردای فدرال رزرو ضررهای خود را جبران می کند. یک ضربدر MA نزولی در نمودار روزانه شتاب را به سمت نزول نشان می دهد و شکست به زیر 31000 مطمئناً گاوها را در حالت تدافعی قرار می دهد. کمترین مقدار برای ژوئیه گذشته 30200 یک آستانه بحرانی است و شکست آن می تواند شاخص را در معرض فروش شدید تا سطح 29000 قرار دهد و بازار نزولی را برای هفته های آینده تأیید کند. یک RSI بیش از حد فروش باعث جذب برخی از شکارچیان معامله شد. حمایتی که تبدیل به مقاومت شد 31500 اولین مانع در صورت پرش است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.