• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD در حالت ادغام

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD در حالت ادغام

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در حالت ادغامUSDCAD به مقاومت برخورد می کند

USDCAD

دلار کانادا کاهش یافت زیرا تورم نوامبر نشانه هایی از کند شدن را نشان داد. در نمودار روزانه، روند صعودی دست نخورده باقی می ماند و متقاطع MA صعودی حمایت ثابت و شتاب صعودی بالقوه را نشان می دهد. با این حال، این جفت همچنان در حال آسیاب کردن منطقه عرضه هستند 1.3700 با افزایش فشار شکست منجر به آزمایش اوج نوامبر در 1.3800 می شود که یک گام به ادامه صعودی نزدیک تر خواهد بود. از سوی دیگر، 1.3530 به میانگین متحرک 30 روزه اولین حمایت است.

USDCHF در حال آزمایش یک طبقه بحرانی است

USDCHF

دلار آمریکا با افزایش اعتماد مصرف کننده به بالاترین حد در هشت ماه گذشته در دسامبر ثابت ماند. با این حال، این جفت از تمام دستاوردهای رالی خود در اوایل سال جاری چشم پوشی کرد، که نشان دهنده عدم تعهد به حفظ دلار است. احساسات همچنان نزولی است زیرا این جفت نزولی می کند و توسط یک سری از اوج های پایین تر محدود می شود. 0.9370 درست زیر میانگین متحرک 20 روزه. کمترین میزان از آوریل گذشته 0.9210 برخی از شکارچیان مقرون به صرفه را جذب کرد، اما شکست آن می تواند دور دیگری از فروش را به 0.9100 برساند.

USOIL بالاتر می رود

نفت خام

نفت خام WTI با کاهش بیش از حد انتظار در ذخایر آمریکا افزایش یافت. این کالا تاکنون در پایین ترین سطح 12 ماهه و همچنین سد روانی 70.00 حمایت پیدا کرده است. یک اصلاح مختصر پس از آن شاهد پیشنهادات بعدی بالای 73.50 بود که نشان دهنده علاقه خریدار است. شکستن بالاتر از بالاترین سطح اخیر 77.70 راه را برای مقاومت روزانه در سطح باز می کند 82.50 جایی که می توان انتظار فروش مجدد را داشت. با این حال، نقض آن باعث کاهش قیمت نفت خواهد شد. 75.80 پشتیبانی تازه در صورت ضعف است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده