• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD در تجمیع کوتاه مدت

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD در تجمیع کوتاه مدت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در تجمیع کوتاه مدتUSDCHF در حال آزمایش مقاومت است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در تجمیع کوتاه مدت

فرانک سوئیس با ناامید شدن داده های تولید ناخالص داخلی سه ماهه دوم مواجه است. دلار تمام ضررهای حاصل از فروش ژوئیه خود را جبران کرد و مقاومت روزانه را در آن آزمایش کرد 0.9880. ترکیبی از سود گرفتن و فروش جدید می تواند گسترش صعودی را محدود کند. با بازگشت RSI به منطقه خنثی، 0.9740 اولین حمایت و 0.9660 دومین خط دفاعی گاوها است. متقاطع صعودی MA در نمودار روزانه نشان دهنده بهبود احساسات است و ممکن است در صورت عقب نشینی خرید بیشتری را به خود جلب کند. شکست صعودی منجر به صعود دو برابری در 1.0050 می شود.

EURGBP مقاومت کلیدی را درهم شکست

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در تجمیع کوتاه مدت

استرلینگ حمایت می شود زیرا لیز تراس قرار است نخست وزیر بعدی بریتانیا شود. همانطور که این جفت به اوج خود در ماه جولای رسید 0.8680، یک واگرایی نزولی RSI حاکی از کاهش سرعت رالی است. فشار قوی پس از سیگنال های مکرر خرید بیش از حد نشانگر ایجاد می شود. 0.8570 یک پشتیبانی کلیدی برای ارزیابی قدرت هسته است. شکست آن باعث انحلال به سمت مبدا شکست قبلی در 0.8500 می شود. با این حال، یک جهش می تواند بالاترین رقم امسال را در 0.8720 کاهش دهد و راه را برای صعود بالقوه هموار کند.

US 30 تقلا برای پشتیبانی

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در تجمیع کوتاه مدت

داو جونز 30 کاهش می یابد زیرا برنامه افزایش فدرال رزرو ممکن است در بازار کار شرکت ها آرامش پیدا کند. یک جهش سریع در 32000 متوقف شد، که نشان می دهد بدبینی همچنان حاکم است. تنها در صورتی می توان بازگشت مجدد را حفظ کرد که گاوها بتوانند از منطقه عرضه اطراف عبور کنند 32000. در غیر این صورت، معامله گران ممکن است به جهش ها به عنوان فرصت های فروش ادامه دهند. 31100 حمایت فوری است و شکست آن می تواند شاخص را به 30550 نزدیک به انتهای جولای برساند، با خطر پایان دادن به رالی تابستانی.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.