• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD در انتظار کاتالیزور است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD در انتظار کاتالیزور است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در انتظار کاتالیزور استUSDCHF خسارات را جبران کرد

نمودار USDCHF

فرانک سوئیس به دلیل افزایش ریسک پذیری، سقوط کرد. پس از صعود دو برابری در 0.9400، افت به زیر 0.9260 گاوها را در موقعیت ناراحت کننده ای قرار داد. پایین ترین سطح مارس گذشته در حدود 0.9160 شکار معامله را به خود جلب کرد. سپس از بالا ببندید 0.9270 یک انگیزه قوی نشان داد و آن را به یک تکیه گاه تبدیل کرد. فشار فروش را می توان انتظار داشت 0.9400 اما شکستن بالاتر از این مانع بزرگ می تواند باعث بهبودی در هفته های آینده شود. در همین حال، وضعیت خرید بیش از حد RSI ممکن است عقب نشینی محدودی را ایجاد کند.

XAUUSD برای تست پایداری کلید

نمودار XAUUSD

با تغییر موقعیت معامله گران جلوتر از CPI ایالات متحده، طلا منحرف می شود. پس از یک کاهش کوتاه، بالاترین سطح جدید بالای 1860 نشان دهنده صعودی قوی است. سطح روانی 1900 با شروع فروش در ماه مه می نشیند و می تواند به عنوان یک مانع کلیدی در آینده عمل کند. شرایط اضافه خرید چندگانه RSI در نمودار روزانه می‌تواند خریداران کوتاه‌مدت را وادار به سودآوری کند و حرکت را تضعیف کند. مقاومت به حمایت تبدیل شده است 1860 اولین سطحی است که انتظار اقدام بعدی را دارد و 1833 در میانگین متحرک 20 روزه پشتیبانی حیاتی است.

USOIL برای مناقصه رقابت می کند

نمودار USOIL

در حالی که اتحادیه اروپا بر روی تحریم های بیشتر علیه مسکو کار می کرد، نفت خام WTI جهش کرد. قیمت در بالای 70.00 تثبیت می شود زیرا گاوها به سطح روانی و پایین ترین سطح 12 ماهه پایبند هستند. محدوده 70.00-81.10 می تواند با بررسی سطوح به جلو و عقب معامله گران کاهش یابد. 74.30 یک پشتیبانی جدید برای جلوگیری از بازدید مجدد کالا از طبقه بحرانی درست در زیر است. بسته شدن بر سر حمایت قبلی 78.30 می تواند خلق و خوی را بهبود بخشد و علایق بیشتری را برای خرید جذب کند. تنها یک رالی بالای 81.00 راه را برای بازگشت صعودی هموار می کند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده