• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD در انتظار کاتالیزور است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD در انتظار کاتالیزور است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در انتظار کاتالیزور استEURUSD انتظار شکست را دارد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در انتظار کاتالیزور است

دلار آمریکا جلوتر از FOMC تثبیت می شود. قبل از مکث بالا 1.0190 فروشندگان را بر آن داشت تا شرط های خود را پوشش دهند و فشار نزولی را کاهش دهند. گاوها قبل از اینکه بتوانند به بهبودی پایدار امیدوار باشند، باید پیشنهادات خود را در این حوزه عرضه کلیدی افزایش دهند. در همین حال، اقدام قیمت در بالا تثبیت می شود 0.9930. محدوده باریک نشان‌دهنده بلاتکلیفی قبل از اینکه کاتالیزور به شکستی منجر شود، نشان می‌دهد که آیا یورو در شمال یا جنوب برابری باقی بماند. شکست زیر 0.9930 می تواند روند نزولی زیر 0.9870 را از سر بگیرد.

USDCAD مقاومت کلید را آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در انتظار کاتالیزور است

دلار کانادا در حالی که داده های تورم ماه اوت انتظارات را از دست داد، عقب نشینی کرد. این رالی پس از اینکه این جفت از سطح دو برابری در 1.3200 عبور کرد، قوت گرفت. میانگین های متحرک واگرا در نمودار روزانه نشان دهنده شتاب صعودی است. همانطور که این جفت به زیر بالاترین سطح نوامبر 2020 حرکت می کند 1.3390، شرایط بیش از حد خرید RSI ممکن است باعث ایجاد مقداری سود شود و ارزش دلار را به طور لحظه ای پایین بیاورد. در اینجا می توان انتظار خرید را داشت 1.3200 از پایه گاو نر.

UK 100 برای مناقصه تلاش می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در انتظار کاتالیزور است

FTSE 100 سقوط کرد زیرا انتظارات جنگ طلب BoE بر چشم انداز رشد تاثیر می گذارد. تلاش خریداران برای حفظ سودهای اخیر بالای 7230 بر احساسات تاثیر می گذارد. خوش‌بینی‌های اخیر پس از عدم تحقق بازگشت مجدد کاهش یافت 7330اگر گاوها شروع به عقب نشینی کنند، شاخص را در برابر دور دیگری از فروش آسیب پذیر می کند. 7130 حمایت مهمی است و شکست آن می‌تواند فروشندگان را جذب کند و زیان را تا پایین‌ترین سطح ژوئیه در حدود 7020 افزایش دهد. در آنجا، FTSE در میان‌مدت با خطر بازگشت نزولی مواجه خواهد شد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.