• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD در اصلاح

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD در اصلاح

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در اصلاح


تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در اصلاح

USDCAD در حال آزمایش پشتیبانی کلیدی استتجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در اصلاح

دلار کانادا پس از افزایش غیرمنتظره بیکاری در ماه اوت متوقف شد. این جفت با فشار فروش قوی در بالاترین قیمت جولای (1.3200) مواجه شد. سقوط به زیر محدوده تثبیت در 1.3070 منجر به انحلال موقعیت های اهرمی کوتاه مدت شد. تعمیر و نگهداری روزانه در 1.2900 یک سطح کلیدی برای سنجش قدرت رالی فعلی است. شرایط فروش بیش از حد RSI باعث رفتار “کاهش خرید” شده است، اما خریداران باید آن را انتخاب کنند 1.3100 قبل از از سرگیری روند صعودی یک شکست نزولی می تواند خوش بینی را در میان مدت کاهش دهد.

XAGUSD بالاتر می رود

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در اصلاح

با کاهش ارزش دلار آمریکا در سراسر جهان، نقره اینچ اینچ بالاتر می رود. در نمودار روزانه، فلز گرانبها در آغاز (17.60) رالی سهموی ژوئیه 2020 حمایت پیدا کرد. بسته شدن بالای 18.50 به گاوها اعتماد به نفس بیشتری برای تمدید بهبودی داد. ساعت 19.40 یک مانع بزرگ است و می توان از این نقطه انحلال سابق انتظار فشار قوی داشت. اما نقض آن می تواند سود را بالاتر از سطح روانی 20.00 افزایش دهد. ساعت 18.40 در صورت تجمیع به یک پشتوانه جدید تبدیل شده است.

GER 40 در تلاش است تا به عقب بازگردد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD در اصلاح

Dax 40 با تغییر موقعیت معامله گران قبل از CPI در این هفته، ضررهای خود را بازیابی می کند. گاوها به دنبال محافظت از رالی تابستانی با دور نگه داشتن آن از منطقه بحرانی تقاضا در حدود 12450 هستند. جهش بالای 13050 باعث شد فروشندگان کوتاه مدت شرط های خود را پوشش دهند و فشار نزولی را کاهش دهند. 13340 نزدیک به میانگین متحرک 30 روزه و شروع یک بازگشت متوقف شده یک منطقه مورد علاقه است. شکست می تواند شتاب خرید را جذب کند و شاخص را به 13700 برساند. 12900 اگر رالی قدرت خود را از دست بدهد، حمایت جدیدی است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.

The post تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار در اصلاح اولین بار در وبلاگ تجارت فارکس Orbex ظاهر شد.