• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD حمایت هایی را مشاهده می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD حمایت هایی را مشاهده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD حمایت هایی را مشاهده می کندUSDCHF در حال تلاش برای بازیابی است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD حمایت هایی را مشاهده می کند

فرانک سوئیس پس از اینکه تولید ناخالص داخلی سه ماهه سوم انتظارات را از دست داد، تضعیف شد. شکست اولیه به پایین‌تر از 0.9380 در آگوست گذشته، گاوها را در حالت تدافعی قرار داد. آزمایش‌های متعدد در این سطح، علاقه شدیدی به ثابت نگه داشتن دلار نشان می‌دهد. اوج اخیر در 0.9600 یک مقاومت کلیدی است که همزمان با میانگین متحرک 20 روزه است و آن را به یک منطقه ازدحام تبدیل می کند. شکست صعودی این جفت ارز را به 0.9750 می رساند. 0.9460 پشتیبانی جدید است و اگر از 0.9380 عبور کند، قیمت ممکن است در برابر دور دیگری از فروش آسیب پذیر باشد.

USDCAD مقاومت را می شکند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD حمایت هایی را مشاهده می کند

دلار کانادا با کاهش تولید ناخالص داخلی در سه ماهه سوم سقوط کرد. مجموعه ای از پایین ترین قیمت ها در حال حاضر فشار خرید فزاینده ای را نشان می دهد. شکست بالای 1.3570، حمایت از فروش اوایل ماه جاری به مقاومت تبدیل شد، می تواند به جفت کمک کند تا کشش را دوباره به دست آورد و تا اوج نوامبر ادامه یابد. 1.3800. بسته شدن بالاتر از این مانع می تواند راه را برای ادامه صعودی بالای 1.4000 هموار کند. 1.3500 در صورتی که حرکت محو شود، به پشتیبانی تازه تبدیل شده است. 1.3400 دومین خط دفاعی گاوها در صورت اصلاح عمیق تر است.

XAUUSD سودها را تثبیت می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD حمایت هایی را مشاهده می کند

طلا با جهش مجدد دلار آمریکا به دلیل تغییر موقعیت قبل از گزارش مشاغل، با مشکل روبرو می شود. قیمت در حال تثبیت بالاتر از سقف دوگانه قبلی است که توسط اوج های سپتامبر و اکتبر نزدیک به 1725 تشکیل شده بود، که بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه است. احساسات پس از شکست و تلاقی MA صعودی در نمودار روزانه صعودی شد. 1767 نزدیکترین مقاومت است و شکست آن رالی را تا اوج اوت در 1805 گسترش می دهد. سقوط به زیر 1725با این حال، می تواند باعث انحلال در زیر سطح روانی 1700 شود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.