• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD تحت تاثیر قرار نمی گیرد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD تحت تاثیر قرار نمی گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD تحت تاثیر قرار نمی گیردUSDCHF در حال آزمایش مجدد پشتیبانی است

USDCHF

دلار آمریکا در حالی که دقایقی از سوی فدرال رزرو روند کندتر افزایش نرخ را تأیید کرد، با مشکل مواجه شد. پایین ترین سطح آوریل گذشته 0.9200 حمایتی را ارائه کرد و جهش بالای 0.9340 فروشندگان را بر آن داشت تا قرار گرفتن در معرض را کاهش دهند. پیشنهادات پیگیری بالاتر از مقاومت جدید 0.9400 برای حفظ حرکت و تحکیم یک معکوس مورد نیاز خواهد بود. عقب نشینی فعلی ممکن است شکارچیان معامله را به خود جلب کند، اما شکست در نگه داشتن آن بالاتر 0.9200 نشان دهنده ضعف خواهد بود و دری را برای یک رانش نزولی در هفته های آینده باز می کند.

XAUUSD برای تست مقاومت

XAUUSD

طلا در بحبوحه نرمی دلار آمریکا در سطح بالایی باقی می ماند. در نمودار روزانه، این فلز گرانبها تقاضای ثابتی در امتداد میانگین متحرک 20 روزه پیدا کرد و در مسیر رسیدن به اوج ژوئن گذشته در ماه ژوئن است. 1880. یک شکست به سمت صعودی زمینه را برای افزایش مقاومت 1940 نسبت به فروش آوریل گذشته فراهم می کند. در بازه زمانی ساعتی، RSI بیش از حد خرید ممکن است باعث عقب نشینی محدود شود، اما حرکت صعودی تا زمانی که قیمت بالاتر باشد دست نخورده باقی خواهد ماند. 1840. MA’s 1815 پشتیبانی دیگری خواهد بود.

USOIL برای حمایت می جنگد

نفت خام

نفت خام WTI به دلیل ترس از رکود اجباری بانک های مرکزی در سراسر جهان در نوسان بوده است. قیمت به مقاومت در نوسان ماه گذشته (82.00) برخورد کرد که نشان می‌دهد بدبینی همچنان حاکم است. ترکیبی از سود گرفتن و فروش مجدد، کالا را به زیر قیمت 78.00 و 74.00 رساند و انحلال را تشدید کرد. سطح روانی 70.00 آخرین سطح برای اندازه گیری علاقه خرید است و نقض آن می تواند باعث ایجاد بازار نزولی شود. 76.40 اولین مانع است و تنها پرش بالای 79.90 می تواند اعتماد به نفس را تقویت کند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده