• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD انتظار شکست

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD انتظار شکست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD انتظار شکست


تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD انتظار شکست

USDJPY به دنبال بهبود است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD انتظار شکست

دلار آمریکا با توجه به انتظارات فزاینده برای کندتر شدن روند انقباض فدرال رزرو در حال تثبیت است. در نمودار روزانه، دلار بالاتر از میانگین متحرک 30 روزه است و ممکن است همچنان دنبال‌کنندگان روند را جذب کند. آخرین جهش در منطقه عرضه در اطراف تحت فشار قرار گرفت 149.00به این معنی که عمل قیمت هنوز در حالت تثبیت است. 146.00 اولین حمایتی است که RSI به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کند. در جهت نزولی، 145.00 سطح مهمی است و شکست آن می تواند باعث اصلاح عمیق تر به سمت 143.00 شود.

AUDUSD به مقاومت برخورد می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD انتظار شکست

دلار استرالیا پس از گیر افتادن RBA با افزایش نرخ تنها 25 واحد پایه کاهش یافت. این جفت حمایت قوی بالای 0.6200 پیدا کرد. سه شکست متوالی در شکستن پایین تر از خرس ها نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت ممکن است بالا باشد. مجموعه ای از افت های بالاتر به فشار خرید رو به رشد می افزاید. 0.6370 پشتیبانی جدید و 0.6300 لایه دوم دفاع گاو نر است. اکتبر بالا و مقاومت روزانه 0.6530 یک مانع کلیدی است شکست آن باعث می شود که سمت کوتاه پوشش داده شود و یک رالی پایدار به سمت 0.6660 ایجاد کند.

NZDUSD یک خط روند صعودی را دنبال می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - USD انتظار شکست

دلار نیوزلند پس از کاهش نرخ بیکاری در سه ماهه سوم به کمتر از حد انتظار کاهش یافت. با ادامه روند صعودی کیوی، یک خط روند صعودی یک روند صعودی قوی را نشان می دهد. شکست بالاتر از سقف دو برابری و مقاومت روزانه روی 0.5790، فروشندگان را بر آن داشت که پوشش دهند و فشار نزولی را کاهش داد. سپس رالی پس از تثبیت کوتاهی با 0.5880 شتاب گرفت 0.5970 به عنوان هدف بعدی شرایط خرید بیش از حد RSI ممکن است باعث عقب نشینی محدود شود. می توان انتظار داشت که منافع خرید نزدیک باشد 0.5800 بالای خط روند

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.

The post تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD Expects Breakout اولین بار در وبلاگ معاملاتی فارکس Orbex ظاهر شد.