• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – Dax سوگیری صعودی را حفظ می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – Dax سوگیری صعودی را حفظ می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - Dax سوگیری صعودی را حفظ می کندUSDCHF به مقاومت برخورد می کند

نمودار USDCHF

پس از اینکه سیاستگذاران فدرال رزرو از اخبار کاهش تورم استقبال کردند، دلار آمریکا کاهش یافت. در نمودار روزانه، این جفت پس از یک شکست آزمایشی به پایین ترین سطح ماه آوریل گذشته تحت فشار باقی می ماند 0.9200.

چشم انداز بازار سه ماهه اول 2023 بین بنر متنی

بهبود فعلی از این سطح بحرانی منجر به تثبیت شده است. اگرچه دلار باید نوسان اخیر و مقاومت روزانه را پاک کند 0.9400 قبل از جذب خریداران اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است یک معکوس صعودی شکل بگیرد. در غیر این صورت، فشار فروش مجدد جفت را به سمت 0.9100 سوق می دهد.

پشتیبانی آزمون EURGBP

نمودار EURGBP

پوند زیان خود را جبران کرد زیرا اقتصاد بریتانیا از انقباض در ماه نوامبر اجتناب کرد. با این حال، احساسات عمومی همچنان به نفع ارز واحد است. شکست بالای باند بالاتر (0.8870) محدوده تثبیت به این معنی است که گاوها همچنان در حال حرکت قیمت هستند. عقب نشینی به عنوان فرصتی برای شرط بندی و پیوستن به روند تلقی می شود. پایین قبلی از 0.8830 اولین حمایت است و زیر 0.8770 در میانگین متحرک 20 روزه یک کف بحرانی است. 0.8930 از آنجایی که فروش سپتامبر گذشته هدف است.

GER 40 مایل بالاتر

نمودار DE40

Dax 40 با ریسک بازار بر روی تورم ایالات متحده، سود را افزایش می دهد. متقاطع صعودی MA در نمودار روزانه افزایش ریسک پذیری را پس از صعود به بالاترین رقم ژوئن گذشته یعنی 14650 تأیید می کند. از آنجایی که RSI مکرراً با مناطقی که بیش از حد خرید شده است معاشقه می کند، یک عقب نشینی ممکن است توجه پیروان صعودی را به خود جلب کند. یکی دیگر از نشانه های خستگی ناشی از نمودار ساعتی است، که در آن واگرایی نزولی RSI نشان دهنده از دست دادن حرکت است. 14960 در صورتی که شاخص کمی نفس بکشد، پشتیبانی فوری است. 15400 در آغاز فوریه فروش شدید هدف است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد Dax در برابر Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده