• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – CAD عقب نشینی می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – CAD عقب نشینی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


تجزیه و تحلیل بازار روزانه - CAD عقب نشینی می کند

USDCAD در حال آزمایش پشتیبانی کلیدی است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - CAD عقب نشینی می کند

دلار کانادا پس از اینکه BoC بازار را با افزایش نرخ کمتر از حد انتظار شگفت زده کرد، کاهش یافت. در نمودار روزانه، رالی در منطقه عرضه می 2020 زیر 1.4000 متوقف شد. دلار قیمت پایین اخیر را در تست کرد 1.3500، یک سطح کلیدی برای علاقه مند نگه داشتن خریداران کوتاه مدت. فقدان پیشنهادها نشان می دهد که معامله گران ممکن است از تعقیب نرخ ارز بالا محتاط باشند. شکست گاوها را وادار می‌کند تا نجات یابند و باعث اصلاح عمیق‌تر با 1.3360 به عنوان هدف بعدی می‌شود. 1.3640 نزدیکترین مقاومت است.

NZDUSD بالاتر می رود

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - CAD عقب نشینی می کند

رشد دلار نیوزلند در حالی که داده‌های نرم آمریکا ریسک اشتها را افزایش می‌دهد. مقاومت روزانه در سطح 0.5810 قیمت اخیر را پوشش می دهد. اما کاهش خرید از پایین ترین سطح مارس 2020 (0.5500) حمایت موثری از کیوی کرد. مجموعه ای از پایین ترین قیمت ها نشان دهنده افزایش فشار خرید است. صعود به سمت بالا فروشندگان را وادار می‌کند که شرط‌های خود را پوشش دهند و در صورت افزایش حرکت، راه را برای یک رالی طولانی‌تر هموار می‌کند. 0.5880 توقف بعدی خواهد بود و 0.5730 در پایه سوراخ اولین تکیه گاه در صورت عقب نشینی.

USOIL پشتیبانی پیدا می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - CAD عقب نشینی می کند

پس از آن که داده ها نشان داد صادرات نفت خام آمریکا افزایش یافته است، نفت خام WTI افزایش یافت. قیمت در نزدیکی پایین ترین سطح 3 هفته اخیر (82.00) تثبیت شد. یک تلاقی MA صعودی در نمودار روزانه نشان دهنده یک شتاب صعودی بالقوه است. معامله گران محتاط ممکن است منتظر یک شکست صعودی به عنوان نوعی تایید باشند. پس از شکست بالای 87.00، احساسات به نفع گاوها شروع به تغییر می کند، تنها در صورتی که بتوانند از مقاومت تبدیل شده در حمایت عبور کنند. 89.80. 85.00 پشتیبانی جدید است و 82.00 یک طبقه مهم برای معتبر نگه داشتن جهش فعلی است.

به نظر شما CAD در هفته های آینده چگونه خواهد بود؟ حساب Orbex خود را باز کنید و اکنون تجارت کنید!

The post تجزیه و تحلیل بازار روزانه – CAD Pulls Back برای اولین بار در وبلاگ معاملاتی فارکس Orbex ظاهر شد.