• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – AUD به عقب باز می گردد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – AUD به عقب باز می گردد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - AUD به عقب باز می گردد


تجزیه و تحلیل بازار روزانه - AUD به عقب باز می گردد

AUDUSD در حال تلاش برای بازیابی است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - AUD به عقب باز می گردد

دلار استرالیا حمایت می شود زیرا دقایقی از RBA نشان می دهد که افزایش نرخ های بیشتری در راه است. RSI بیش از حد فروش در نمودار روزانه نشان دهنده فرسودگی در فروش است. قبل از مکث بالا 0.6340 باعث شد برخی از فروشندگان موقعیت های خود را پوشش دهند و از فشار بر استرالیا کاسته شود. اگرچه ممکن است خرس‌ها مشتاق باشند که ریباندها را کمرنگ کنند. احساسات کوتاه مدت نزولی باقی خواهد ماند مگر اینکه گاوها موفق به افزایش 0.6430 در میانگین متحرک 20 روزه شوند. پایین بیایید 0.6200 روند نزولی را به سمت سطح روانی 0.6000 گسترش خواهد داد.

NZDUSD کمی مهلت پیدا می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - AUD به عقب باز می گردد

دلار نیوزلند زیان های ناشی از شاخص شاخص کل مصرف کننده در سه ماهه سوم را بهبود می بخشد. این جفت از مارس 2020 به سمت پایین حرکت کرده است 0.5500 که باعث رفتار «خروج» شده است. حمایت تبدیل به مقاومت شد 0.5700 از یک پرش قبلی اولین مانع است. مقاومت روزانه در 0.5810 با میانگین متحرک 30 روزه همزمان است و آن را به منطقه ای مورد علاقه تبدیل می کند که در آن فشار فروش قوی از طرف دنبال کنندگان روند قابل انتظار است. شکستن زیر کف بحرانی در 0.5500 نشان دهنده ادامه نزولی تا 0.53 ثانیه است.

US 30 مقاومت را می شکند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - AUD به عقب باز می گردد

شاخص داوجونز 30 به دلیل خوش بینی نسبت به درآمد سه ماهه سوم شرکت ها افزایش یافت. دو کفی در 28700 نشانه خرید محکم برای حفظ شاخص است. نزدیک شدن به بالای 30400 به میانگین متحرک 30 روزه، منعکس کننده علایق فروش است و احتمالاً خریداران را جذب می کند. وقتی گاوها اعتماد به نفس خود را به دست می آورند، 31300 هدف بعدی خواهد بود 29650 به عنوان یک تکیه گاه تازه با این حال، این فقط می تواند یک تثبیت پرچمی از دیدگاه نمودار روزانه باشد، زیرا شاخص در محدوده بازار نزولی قرار دارد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد AUD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.

پست تحلیل بازار روزانه – AUD Recovers اولین بار در وبلاگ تجارت فارکس Orbex ظاهر شد.