• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – AUD به دنبال پشتیبانی است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – AUD به دنبال پشتیبانی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - AUD به دنبال پشتیبانی استAUDUSD عقب می افتد

نمودار AUDUSD

دلار استرالیا پس از افزایش نرخ بیکاری در ماه دسامبر کاهش یافت. کاهش از طریق 0.6940 این منطقه جستجو را باطل کرد و گاوها را به سمت کناری حرکت داد. این یک ستاره در حال تیراندازی را در نمودار روزانه به جا گذاشت که می تواند یک تغییر را منعکس کند. 0.6820 نزدیک به پایه یک تکانه شکست صعودی قبلی در میانگین متحرک 30 روزه قرار دارد و آن را به منطقه تلاقی تبدیل می کند. یک تصحیح عمیق تر، پایین ترین سطح روزانه را در 0.6720 آزمایش می کند. در روند صعودی، طرف خرید باید به آن بازگردد 0.6950 تا ابتدا هموطنان گرفتار خود را تسکین دهند.

USOIL پشتیبانی پیدا می کند

نفت خام

پس از آن که داده ها نشان داد تقاضای چین به بالاترین سطح خود از فوریه رسیده است، نفت خام WTI دوباره رشد کرد. بسته شدن بالاتر از بالاترین سطح قبلی یعنی 81.30 کوتاه مدت بود زیرا رالی به یک مانع برخورد کرد 82.20، درست زیر بالاترین رقم دسامبر 83.00. شکست به زیر 79.00 خریداران اهرمی را مجبور به نجات کرد. اگرچه همه چیز از بین نمی رود، این می تواند اصلاحی پس از واگرایی نزولی RSI باشد که نشان داد در مسیر صعود خود خسته شده است. 78.00 در میانگین متحرک 20 روزه شاهد افزایش سود بودیم. 76.00 دومین لایه حفاظتی برای گاوها خواهد بود.

US 30 پشتیبانی را قطع می کند

US30

شاخص داو جونز 30 کاهش می یابد زیرا تعداد کمتری از ادعاهای بیکاری به بازار کار فشرده در ایالات متحده اشاره می کند. نقطه انحلال در اواسط دسامبر در 34400 نشان داد که شکستن سطح دشواری است. تغییر شدید قیمت نشان می‌دهد که خرس‌ها همچنان ممکن است حرف آخر را بزنند. سپس 33700 را تمیز کنید 33400 گاوها را در حالت تدافعی قرار دهید، با تبدیل شدن به مقاومت جدید. این شاخص اکنون در حال بررسی پیشنهادات در باند پایین ادغام قبلی است 32850. شرایط فروش بیش از حد RSI ممکن است برخی از شکارچیان معامله را جذب کند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد CAD در برابر Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده