• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – یورو ممکن است بالاتر بپرد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – یورو ممکن است بالاتر بپرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - یورو ممکن است بالاتر بپردEURUSD مقاومت را آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - یورو ممکن است بالاتر بپرد

یورو در حالی افزایش یافت که خرده فروشی در ماه سپتامبر در منطقه یورو از انتظارات پیشی گرفت. بسته شدن بالای 0.9950 باعث شد برخی از فروشندگان موقعیت های خود را پوشش دهند. سپس قبل از شکستن در بالا 1.0090 نشان دهنده علاقه شدید خرید است که ممکن است حرکت بعدی بازار را دیکته کند. یک شکست معتبر، ارز واحد را به سمت بالاترین سطح سپتامبر در 1.0190 سوق می دهد، منطقه عرضه از فروش های قبلی، و احساسات را به سمت صعودی سوق می دهد. همانطور که RSI بیش از حد گرم می شود، منطقه جستجو نزدیک است 0.9980 سطحی است که باید به دنبال عقب نشینی بود.

CADJPY انتظار شکست را دارد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - یورو ممکن است بالاتر بپرد

دلار کانادا با کاهش قیمت نفت به مقاومت کاهش یافت. آخرین رالی در منطقه فروش حدود ساعت 109 متوقف شد. با این حال، در نمودار روزانه، احساسات پس از رسیدن لونی به بالاترین سطح 8 ساله (106.50) بسیار صعودی است. گاوها ممکن است ادغام اخیر را فرصتی برای انباشت تلقی کنند. 108.00 حمایت فوری و 107.20 باند پایینی محدوده و یک کف بحرانی برای حمایت از سطح قیمت است. رالی بالاتر از سطح روانی 109.00 می تواند روند صعودی بالای 110 ثانیه را از سر بگیرد.

UK 100 همچنان به سود خود ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - یورو ممکن است بالاتر بپرد

FTSE 100 با چشم انداز ضعیفی برای بخش مسکن دست و پنجه نرم می کند. یک ضربدر MA صعودی در نمودار روزانه نشان دهنده شتاب رالی است. این شاخص پس از افزایش قیمت پیشنهادی در حدود 7330 در شروع فروش اواسط سپتامبر، سود خود را تثبیت کرد. 7200 اولین سطحی است که قدرت خرید را با 7080 به عنوان خط دوم دفاعی می سنجد. از بالا پرش کنید 7340 احتمالاً قیمت را به بالاترین سطح قبلی یعنی 7500 برساند، که می‌تواند یک گام به یک بازگشت نزولی در میان مدت نزدیک‌تر باشد.