• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – یورو تلاش می کند تا سود را حفظ کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – یورو تلاش می کند تا سود را حفظ کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - یورو تلاش می کند تا سود را حفظ کندEURUSD سودها را تثبیت می کند

یورو دلار

پس از آن که مقامات بانک مرکزی اروپا قول دادند به افزایش نرخ بهره ادامه دهند، یورو مورد حمایت قرار گرفت. این جفت در نزدیکی بالاترین رقم ژوئن گذشته یعنی 1.0780 تحت فشار قرار گرفته است. واگرایی RSI نشان دهنده تاخیر در حرکت صعودی است و می تواند در این منطقه عرضه قابل توجه باشد. هنگامی که معامله گران مقداری از تراشه ها را از روی میز برداشتند، برای حفظ مزیت ارز واحد باید علاقه خرید جدیدی را دنبال کرد. 1.0530 یک سطح کلیدی برای تحقق این امر است یا قیمت ممکن است به زیر 1.0440 سقوط کند. رالی از بالا 1.0700 گاوها را در بازی نگه می داشت.

AUDUSD در حال آزمایش پشتیبانی عمده است

AUDUSD

دلار استرالیا کاهش یافت زیرا دقایق RBA به توقف احتمالی افزایش نرخ بهره اشاره کرد. تا کنون، این جفت برای شکستن 0.6900 در آغاز فروش سپتامبر تلاش کرده است. ترکیبی از سودآوری و فروش تازه بر ارز استرالیا تأثیر گذاشته است. سقوط به زیر 0.6750 ممکن است شور و شوق را کاهش داده باشد و پایین ترین سطح اخیر را در اطراف ایجاد کند. 0.6670 هنگام آزمایش گاوها باید قیمت های پیشنهادی خود را در منطقه عرضه تازه تشکیل شده در اطراف افزایش دهند 0.6790 قبل از اینکه بتوانند کنترل را دوباره به دست آورند. در غیر این صورت، شکست زیر این حمایت می تواند باعث انحلال گسترده تر شود.

ایالات متحده 30 به دنبال پشتیبانی است

US30

شاخص داوجونز 30 در حالی سقوط کرد که سرمایه‌گذاران دارایی‌های ریسکی را با چشم‌انداز افزایش بیشتر نرخ‌ها تخلیه کردند. معکوس شدن هفته گذشته احساسات کوتاه مدت را کاهش داد و موقعیت های اهرمی را مجبور به کنار گذاشتن 33400 و افزایش نوسان کرد. این شاخص به دنبال تضمین حمایت در 32500 که یک اصلاح فیبوناچی 38.2% از رالی اکتبر است. سطح 50 درصد و پایین ترین سطح روزانه 31800 برای دست نخورده نگه داشتن بازیابی در میان مدت بسیار مهم است. در جهت بالا، 33500 سپس 34100 دو مانع است که باید قبل از از سرگیری روند صعودی غلبه کرد.

استراتژی خود را در مورد چگونگی عملکرد یورو با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده