• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – ین سود را تثبیت می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – ین سود را تثبیت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - ین سود را تثبیت می کندUSDJPY حمایت عمده را شکست

USDJPY

ین ژاپن پس از کاهش غیرمنتظره سقف بازده توسط بانک مرکزی آمریکا، جهش کرد. جهش قبلی به سرعت به تله گاوی در 137.80 زیر میانگین متحرک 20 روزه تبدیل شد. افت شدید به زیر 134.50 نشانه انحلال است و تلاش برای بازیابی را باطل می کند. آگوست پایین 130.50 یک طبقه حیاتی برای آزمایش عزم گاو نر است و نقض آن می تواند راه را برای بازگشت نزولی در سال جدید هموار کند. همانطور که RSI در قلمرو بیش از حد فروش فرو رفت، منطقه جستجوی سابق در کنار آن بود 135.00 تبدیل به یک زنجیره تامین شده است.

NZDUSD برای حمایت می جنگد

NZDUSD

دلار نیوزیلند با توجه به کسری تجاری بیشتر از حد انتظار در نوامبر کاهش یافت. خرس ها حرکت صعودی هفته گذشته را محو کردند و کیوی را به زیر 0.6400 رساندند. از آن زمان، این سطح به یک مقاومت جدید تبدیل شده است که نشان دهنده فشار قوی در پیش است. پایین ترین سطح قبلی در حدود 0.6300 همزمان با میانگین متحرک 20 روزه است و تلاش برای شکستن به زیر آن، جفت را در معرض خطر تصحیح عمیق تر قرار می دهد. 0.6200 به عنوان یک هدف ممکن پشت را از بالا ببندید 0.6400 خریداران را در بازی نگه می دارد.

XAUUSD مقاومت آسیاب می کند

XAUUSD

عقب نشینی دلار آمریکا جذابیت شمش را افزایش داد. علیرغم نوسانات قیمت این فلز، گاوها به دنبال تثبیت سودهای خود در بالاتر از اوج اوت 1805 هستند. با تغییر احساسات به سمت بهتر، خریداران بیشتری ممکن است با بازگشت RSI به منطقه خنثی برنامه روزانه، پیشنهادات بعدی را ارائه دهند. . این را می توان با جهش قیمت از میانگین متحرک 20 روزه (1775)، سپس نشانگر روانشناختی تأیید کرد. 1800. نزدیک بالاتر از بالاترین اخیر 1823 می تواند خریداران شتابی را جذب کند و باعث افزایش تا سال 1860 شود.

استراتژی خود را در مورد چگونگی عملکرد JPY با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده